Український бренд BOBKOVA презентував кампейн колекції осінь-зима 2023/24

Новий sustainable-дроп

Український бренд BOBKOVA представив кампейн нової осінньо-зимової колекції, яка присвячена сучасним українським жінкам і розповідає про суперечливий баланс їхньої сили та крихкості. 

«Бренд BOBKOVA завжди був про рішучих і впевнених жінок, які живуть своє найкраще життя тут і зараз. Тому мені дуже хотілося, щоб цю колекцію представляла реальна жінка, яка тонко відчуває світ навколо і уособлює собою молоду сучасну Україну, — розповідає дизайнерка. — Це співачка ROXOLANA — сильна і вразлива, хоробра і щира, з великим серцем. Її енергія, талант і здатність направити все це на допомогу своїй країні надихають! Наш бренд вже кілька сезонів співпрацює з ROXOLANA, і нам було цікаво спробувати зробити разом щось нове». 

В об`єктиві фотографа Стефана Лісовського героїня кампейну стала більш провокативною та жіночною і вийшла за межі звичного образу.

«В одязі для мене важливо, щоб він не тільки був красивим і комфортним, а й дозволяв виходити за межі, дарував сміливість і чуттєвість. Усі ці якості я побачила в колекції BOBKOVA. Мені було цікаво, якою я буду в нових образах, і сподіваюся, що слухачі також відкриють мене з інших сторін», — додає ROXOLANA, для якої обрали декілька образів — від спокусливої сукні з мережива до лаконічних брючних костюмів, підкреслюючи, що сучасна жінка може бути дійсно різною. 

Колекція BOBKOVA осінь-зима 2023/24 створювалась в умовах відключень світла, опалення та постійних тривог, якими запам’яталася минула зима. Upcycling та ручне ремесло — це не тільки sustainable-підхід дизайнерки, а й практичне використання часу. Під час вимкнення машин майстрині плели светри й сукні гачком із залишків виробництва. 

Тема upcycling стане однією з ключових і на презентації BOBKOVA FW 2023/24, яка відбудеться 5 жовтня о 16:00 у студії BOBKOVA. Гості зможуть познайомитися з вином Stakhovsky Wines і не тільки, придбати унікальний upcycling-аксесуар BOBKOVA, а також стати співавторами процесу його створення! Під час заходу буде зібрано донати на VICTORY DRONES.

Колекція сповнена контрастів — чуттєве мереживо тут поєднується з костюмними тканинами, затишний трикотаж — з ультражіночними силуетами, а помітні прикраси — з утилітарною функціональністю. 

Різноманітні плетіння символізують зв`язок сучасних жінок з їхнім корінням та традиціями, а віру у світле майбутнє символізують ефектні прикраси — стилізовані під кастети металеві каблучки, які прикрашає слово МРІЯ. Must-have колекції — довгі сукні косого крою з шовку або трикотажу, а також плетені вручну кардигани та топи, які вже стали візитівкою бренду.

Фото: Stephan Lisowski
Модель: Roxolana
Модель: Zarina Atoeva
MUAH: Alexandra Vetrova 
Локація: Rivermall


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали