Український бренд Bagllet представив нову літню капсулу

Для яскравих і самобутніх

Зараз час заявити про себе, про свою позицію та ідеали. Час, коли не можна мовчати чи бути осторонь. Час проявити свою яскраву сторону, сповнену живою енергією, що пульсує та штовхає вперед. Час змінити звичні спокійні базові відтінки, вийти за межі «ідеального», «правильного», «поміркованого» стилю та відкрити для себе яскраві аксесуари.

Саме для цього команда Bagllet розробила капсульну колекцію аксесуарів у яскравих відтінках. У лімітованій колекції представлений ряд класичних моделей бренду у двох насичених барвистих кольорах — рожевому та зеленому. 

BG117mini та її послідовниця BG129mini — улюблена трикутна форма, скруглені кути, комфортний оптимальний розмір

BG128 та її варіація BG130 — трапецієподібна містка сумочка, плавні лінії, чіткий структурований вигляд і коротка зручна ручка, або подовжений регульований ремінець, в залежності від моделі.

BG125 — прямокутна форма, але в доволі незвичній варіації, невеличка верхня кришка, широка регульована ручка, що переходить у формувальну основу, і маленька акцентна накладна кишенька.

Усі ці моделі отримали абсолютно нове прочитання завдяки новим відтінкам шкіри. Яскраве, дике, бунтівне. До пари внутрішньому стану, що відображає дух епохи.

Нова капсула вже доступна на сайті BAGLLET. Кількість виробів обмежена.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали