«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА СООБЩИЛ, КАК...

8 СУМОК, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ЛЮБОЙ ОБРАЗ В...

СКОЛЬКО МЕГАН МАРКЛ ПОТРАТИЛА НА BABY SHOWER В...

У Києві відкрився найбільший у світі магазин українських брендів

22 вересня на Хрещатику, 27 відкрив свої двері «Всі.Свої» — найбільший у світі магазин українських брендів. Вже сьогодні тут представлено близько 150 вітчизняних виробників одягу, взуття та аксесуарів, а вже за кілька тижнів їхня кількість збільшиться у півтора рази. 

Ідея створити магазин «Всі.Свої» з’явилася у Ганни Луковкіної менше року тому. Задум був простий: магазин дає можливість презентувати себе в центрі столиці сотням маленьких та середніх вітчизняних виробників і надає споживачу найбільший вибір якісного та стильного українського одягу, взуття та аксесуарів. 

Близько двох місяців тривали перемовини з одним із найвідоміших модних майданчиків Києва – Хрещатиком, 27, де майже півстоліття розташовувались магазини одягу. Ще два місяці «Всі.Свої» ретельно відбирали бренди з усієї України. Нарешті, 21 вересня 2016 року магазин відкрив свої двері. «Зараз ми будемо вивчати попит та наповнювати зали новими та новими брендами, які будуть відповідати очікуванням наших гостей. Найголовніше питання, яке хвилювало майбутніх відвідувачів, – це ціни, чи не будуть вони «хрещатицькими», занадто високими. Ні, не будуть. Ціни у магазині «Всі.Свої» не відрізняються від цін на маркетах та у шоу-румах брендів. Наприклад, футболка у магазині коштує від 250 гривень, сукня – від 600, пальто – від 2000. До речі, перші 10 тисяч відвідувачів отримають спеціальне посвідчення «свого», адже наша мета – сформувати спільноту, яка підтримує українське, виробляє українське та споживає українське», - каже засновниця «Всі.Свої» Ганна Луковкіна 

У вересні магазин працює в тестовому режимі, поетапно буде вводитися повний формат. Вже до кінця року повноцінно працюватимуть 4 поверхи загальною площею 2800 кв. м. У «Всі.Свої» з’явиться дитяча зона, де можна буде не лише придбати речі, а й залишити на деякий час дитину під наглядом аніматорів, відкриється відділ товарів для дому та декору. Покупці також зможуть скористатися послугами кравчині та підігнати одяг під себе прямо у магазині, замовити індивідуальний пошив взуття безпосередньо у виробників. 


Але вже сьогодні Хрещатик, 27 — це постійно діючий майданчик, який працює 7 днів на тиждень з 10:00 до 22:00. «Всі.Свої» орієнтуються не тільки на українців, але й на гостей столиці, тому на кожному поверсі є англомовний персонал. 

У магазині представлені найкращі з брендів, які беруть участь у маркетах «Всі.Свої»: Ksenia Gospodinova, IIIIT SARKISIAN, ETNODIM, W8less, lapti, who is it?, Owlsome. Багато брендів закрили свої шоу-руми та ексклюзивно представлені на Хрещатику, 27.