Твій комфорт завжди на часі. Український бренд білизни презентує нову інноваційну колекцію

З турботою про тіло кожної українки 

«Легкий комфорт Pro» — це нове поняття комфорту для тіла кожної дівчини, представлене українським брендом спідньої білизни brabrabra. Нова колекція бренду втілює у собі турботу, інноваційність та невагомість на тілі. 

У «Легкому комфорті Pro» представлені бра різних форм та розмірів (від А до G), які за рахунок легкості та м’якості полотна набувають природної форми грудей, адаптуються до них та зберігають природний силует, не втрачаючи форми. 3D-полотно дозволяє шкірі дихати та робить білизну невідчутною на тілі. 

Головною особливістю нової колекції brabrabra стали знімні розширені кольорові бретелі для підвищеної підтримки, а також яскраві кріплення для панчіх. 

«Усім нам хочеться більше комфорту та спокою сьогодні. Саме тому вся команда сфокусована на турботі та створенні комфорту для кожної українки. В "Легкому комфорті Pro" можна забути про те, що на тобі взагалі є білизна, а якщо дівчина не впевнена у своєму розмірі, ми допомагаємо його визначити із запатентованим індексом комфортної посадки та проводимо брафітинг онлайн та офлайн», —  зазначають у бренді.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали