Трендові шуби на зиму-2024 в новому дропі українського бренду CĖNC

Об’єкт бажання

Бути жінкою — це мистецтво. Це свобода обирати, якою ти хочеш бути в моменті тут і зараз. Саме така ідея лягла в основу концепції нового дропу українського бренду CĖNC.

CĖNC презентував дроп шуб під назвою ÊTRE UNE FEMME, який присвятив жінці. Червоною ниткою через усі дропи бренду проходить ідея того, як важливо обирати себе. Цього разу ідея знайшла своє продовження в демонстрації сили та природи жінки: чуттєва жіноча природа дає змогу бути якою завгодно — спокійною, сміливою, ніжною, вразливою, автентичною. Собою. Саме в цьому полягає суть жінки — в прийнятті усіх своїх станів і дозволі бути собою без обмежень.

У дроп ÊTRE UNE FEMME увійшли шуби, виготовлені зі штучного хутра французького виробника Tissavel, відомого своєю якістю та висококласною імітацією натурального хутра. Оскільки CĖNC дотримується філософії свідомого споживання, до дропу увійшли лише шуби у довжині максі та міні у чорному та світлому відтінках.

EGO TRIP: ÊTRE UNE FEMME несе важливе нагадування — обираючи себе, ви обираєте свободу бути такою, якою захочете. І саме із цього стану творити свою неповторну реальність кожного дня.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали