«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ПОСЛЕДНЯЯ КОЛЛЕКЦИЯ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА ДЛЯ...

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА СООБЩИЛ, КАК...

8 СУМОК, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ЛЮБОЙ ОБРАЗ В...

Топ-10: Названі найвпливовіші fashion-блогери світу

Люди, які зробили зі свого особистого блогу цілий бізнес

Це сьогодні у них мільйонний бізнес, перші ряди на модних показах, свої лінії одягу і косметики, зйомки в рекламних кампаніях та кращих журналах моди, а ще не так давно усі ці люди просто вели свій «щоденник» в Інтернеті. Щороку сайт fashionista.com публікує рейтинг найвпливовіших fashion-блогерів у світі, які особисто ведуть свої сайти. Список складали за декількома критеріями: кількість фолловерів у всіх соцмережах, взаємодія з модними брендами, медіа популярність та інше.

1. Кьяра Ферраньї

Як і минулого року, на першому місці опинилась Кьяра Ферраньї (це дуже очікувано), авторка знаменитого блогу theblondesalad.com. 28-річна італійка, котра мешкає у Лос-Анджелесі лише в інстаграмі має 5,7 мільйонів фолловерів. Кьяра уже запустила досить успішну лінію аксесуарів, а цього року збирається відкрити свій магазин в Мілані.

2. Айме Сонг

Айме Сонг теж живе у ЛА, а ще займається дизайном інтер’єрів. За її інстаграмом слідкує 3.4 мільйона користувачів.

3. Крістіна Базан

22-річна швейцарська модель і блогер минулого року стала обличчям бренду L'Oreal Paris, а також вона є улюбленицею таких модних гігантів, як Dior, Balmain, Louis Vuitton та Valentino.

4. Джулія Енджел

Джулія почала вести свій блог ще будучи студенткою у 2011 році, а вже через два роки це стало її повноцінною роботою. І ви не повірите, але вона теж живе у Каліфорнії.

5. Венді Нгуєн

YouTube-канал Венді Нгуєн має більше підписників, ніж канал будь-якого іншого блогера у цьому списку (650 тисяч!).