Свято, яке завжди з тобою: Андре Тан презентував зняту в Парижі колекцію «Містична»

Референсом стала повоєнна Франція 1920-х років  

Андре Тан презентував святкову колекцію «Містична», натхненну романом Ернеста Гемінґвея «Свято, яке завжди з тобою». За допомогою одягу дизайнер вирішив відтворити головну мрію українців — перемогу над ворогом та повернення до радощів щоденного життя. Головною героїнею капсули стала топмодель Евеліна Мамбетова.

«Щоденна боротьба та праця на перемогу потребують чіткого підґрунтя. Треба дуже добре уявляти собі, заради чого ми все це робимо. Тому, власне, я і вирішив випустити цю колекцію. Вона про колективну українську мрію, про "свято, яке завжди з тобою" — навіть тут, в Україні. Війна дала всім переоцінку цінностей та розуміння як мало насправді треба для щастя: сім’я, кохана людина поряд, мирне небо над головою — що ще потрібно?» — поділився Андре Тан.

Речі нової капсули передають шарм загадковості Парижа — міста, де проходили знімання кампейна. Серед одягу — плаття-тренчі з повністю згофрованою шовком спиною, зручні топи та комбінезони з декоративним плюмажем, штани разом з сорочками та жакетами, а також — в’язані й асиметричні сукні. Усі речі виконані в чорному кольорі. 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали