Святковий настрій у колекції дизайнера Anjali Phougat

Сяйво, що живе у кожній

Молода та амбітна Anjali Phougat щоразу дивує своїм креативом та підходом до творчості. ДНК її бренду ґрунтується на внутрішній красі жінки та трансляції її світові. Вона підкреслює, що сила і краса жінки йде зсередини і при цьому не важливо якої національності, соціального становища чи віку вона є — адже вона сяє і наповнює своїм теплом усіх навколо.

Anjali Prougat

У стилі американських демократичних поглядів та традицій Anjali організовує зйомки для різних дівчат, підкреслюючи своїми вбраннями красу кожної.

«Мої сукні передають енергію та силу кожної жінки. Я вірю, що вони допомагають їй розкрити свою внутрішню красу і додають впевненості в собі. І я знаю, що кожна жінка вродлива по-своєму, але дуже важливо їй про це нагадати, і тоді вона переверне цей світ!» — каже дизайнер. 

Дизайнер Анджалі та її дочка Аарна Пхугат дуже стурбовані ситуацією у світі. Адже нині менш ніж один відсоток матеріалу, що використовується для виготовлення суконь, переробляється в новий одяг. Це має змінитись. Нам потрібно почати більше використовувати існуючий одяг та текстиль, переробляючи їх шляхом ремонту, повторного використання та переробки, перш ніж збільшувати рівень переробки використаних тканин, обрізків, обрізків та бракованих продуктів. Ця колекція була створена з використанням перероблених тканин, щоб запобігти забрудненню навколишнього середовища модою та з метою підтримати стійку моду.

Anjali Phougat

Models: 
Alexa Garcia 
Rebecca Garcia 
Zakia Dean Quaderi
Genelita Clifton 
Payal Mandewalker

Designer and model: Anjali Phougat
Dresses: Anjali Phougat Couture
Photographer: Mooben Aslam 
Producer: Valeri Manziuk 
Fashion stylist, jewelry and dress designer: Anjali Phougat & Aarna Phougat 
Brand: Designer Dream Collection 
Photographer: Mobeen Aslam
MUA: Naima Ahmad 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали