Сталевий характер і сила українців: які символи зашифровані в образах TVORCHI на Євробаченні-2023

Пояснює дизайнер

У суботу, 13 травня, відбувся фінал пісенного конкурсу «Євробачення», де Україну представив гурт TVORCHI з піснею Heart of Steal, що розповідає про сталеві серця українців. Костюми для Джеффрі Кенні та Андрія Гуцуляка створив український дизайнер Іван Фролов, засновник і креативний директор бренду FROLOV.

TVORCHI

«Образи, які ми створили для виступу артистів та танцівників TVORCHI — це продовження історії, яку ми представили на сцені Національного відбору у грудні, де центральним символом є сталеве українське серце», — розповів Іван Фролов ексклюзивно для ELLE.UA.

Концепція сталевого характеру та сили українців, перш за все, втілена у вишитому вручну сталевому рукаві Джеффрі. Всі інші образи також втілюють у собі символи українського традиційного костюма: вишивка, яка використовувалася в одязі козацької старшини, натхненням для штанів танцюристів стали шаровари, а загальні силуети образів відсилають до стилістики одягу княжої доби. 

«Таким чином, в образах ми реконструювали силу і міць нашої країни та наших воїнів, завдяки яким ми можемо жити, працювати й представляти Україну на міжнародній платформі Євробачення».

Нагадаємо, що Юлія Саніна вразила розкішним образом від українського бренду the Coat у фіналі Євробачення.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали