SOVA x «Мавка. Лісова пісня»: ювелірний дім анонсує колаборацію з українським анімаційним фільмом

Колекція чарівних прикрас

Ювелірний дім SOVA в колаборації з анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» створив колекцію ювелірних прикрас, натхненну історією прадавнього Магічного Лісу, яка буде презентована вже 20 березня. Так само, як і команда творців «Мавки» з любов’ю та увагою підійшли до кожної деталі, арт-команда SOVA створила справжню магічну ювелірну історію. В прикрасах ювеліри використали нову для бренду техніку оздоблення, яка ідеально відобразить історію чарівного Лісу. 

SOVA x «Мавка. Лісова пісня»

«Колаборація SOVA з українським анімаційним фільмом — це новий етап для нашого ювелірного бренду. Нам хотілося втілити в колекції ту магію та чарівність, яку ми побачимо в історії Мавки та Лукаша, передати історію неординарно, надати колаборації казкового звучання. Пишаємося, що бренд SOVA став частиною такої важливої події — новаторського анімаційного фільму, зробленого на гідному європейському рівні. Історії, яка розповідає про перемогу світла над темрявою і любові над ненавистю, що неймовірно актуально для українців сьогодні», — розповідає Людмила Сова, генеральна директорка ювелірного дому SOVA. 

«Нам надзвичайно приємно, що всесвіт Мавки знайшов продовження у ювелірній колекції SOVA. Золоті прикраси залишаються надовго, піднімають настрій і нагадують, що "єдина магія, яку ми, люди, маємо — це любов"», — Тетяна Рубан, директорка ліцензійного агентства Nerd (FILM.UA Group).

Найочікуваніший український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) можна буде подивитися в кінопрокаті вже з 2 березня.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали