ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

Sova та Frolov вдруге створили спільну ювелірну колекцію

До Дня святого Валентина

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Частину коштів з продажу колекції  Sova та Frolov буде направлено на боротьбу з ВІЛ в Україні. На кошти, зібрані минулого разу, пацієнтською організацією БО «100% Життя» було закуплено 1500 швидких тестів на ВІЛ.

Колекція складається з 14 одиниць, виконаних у білому та жовтому золоті. Фаворити Івана Фролова — прикраси з символом нескінченності: «Кожного разу, коли ми закохуємося, нам хочеться, щоб це було назавжди, і почуття тривали бескінечно».

«Ми з задоволенням повертаємося до співпраці з Іваном Фроловим та його командою. Колаборація — це завжди новий та цікавий досвід для нас, а в даному випадку — ще і соціальна місія, яка надихає та підтримує всю команду вже другий рік поспіль», — розповідає Ганна Коваль, маркетинг та сейлз-директорка Sova.

«Нова колекція вийшла витонченою та романтичною, але вона чудово поєднується з агендерними прикрасами з нашої першої колаборації з Frolov. Стилістично це вже інша історія, але концептуально все залишилося на своїх місцях. Це прикраси, які рятують життя».

«Боротися за життя — це найкраща місія, яка об‘єднує нас, активістів, і свідомий бізнес, як Sova та Frolov. Спільні цінності дають нам змогу дарувати людям красу та навчати їх піклуватись про здоров‘я — власне та своїх коханих,» — коментує Анастасія Дєєва, виконавча директорка БО «100% Життя».

В новій колекції представлені кафи, кольє, каблучки, сережки-кільця та сережки-пусети, що ідеально міксуються між собою. Деякі прикраси є трансформерами: каблучки стають кулонами, а кулони — сережками. В колекції знову представлене зображення сердця — символу бренду Frolov. Але цього разу воно об`ємне.

Головною героїнею зйомки, присвяченої випуску колекції, стала модель та акторка Валерія Караман. Нещодавно вона знялася у фільмі Роберта Еггерса «Маяк» разом із Віллемом Дефо та Робертом Паттінсоном. Її образ втілює настрій колекції — сміливий, але дещо наївний.

Колекція представлена в магазинах  Sova з 5 лютого.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Реквізит з фільму «Мої думки тихі» продадуть на благодійному онлайн-аукціоні на користь фонду Happy Paw