ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

Синергія духовного і матеріального світу у новій колекції Elena Burba love is around me

Стилістом зйомки кампейна виступила Олімпія Вайтмусташ

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Виявляти любов до себе — значить поважати, цінувати і довіряти собі. Бренд Elena Burba презентує нову колекцію love is around me, духовним натхненником якої стала Яна Романчук. 

«У житті саме ви визначаєте, чого варті і яким шляхом потрібно йти. Випромінюючи і отримуючи любов, ми стаємо ресурсними для реалізації всіх задуманих планів. Ми починаємо відчувати свою внутрішню силу і потенціал для того, щоб розвивати себе і зробити наш світ трохи краще», — говорить Яна Романчук.

Колекція  love is around me — це емоція, яку ловить душа і дає імпульс до натхнення, де є віра — немає місця сумніву. Посилом цієї колекції є любов у всіх її проявах і в першу чергу любов до себе.

Кожна річ енергетично наповнена любов`ю і радістю, червоною ниткою крізь неї йдуть афірмації.  Обличчям колекції стала модель зі світовим ім`ям Елла Кандиба. Стилістом зйомки кампейна виступила Олімпія Вайтмусташ.

«Я наповнюю себе і випромінюю всепроникаюче світло любові в навколишній простір», — нехай так починається ваш ранок, каже Олена Бурба.

Романтичний настрій love is around me переплітається з квітковими принтами, лаконічним кроєм і жіночними силуетами виробів. Відчути всю силу і красу колекції можна за допомогою аромату, який був розроблений спеціально для неї.

У лінійці представлені укорочені топи, широкі брюки-палаццо з високою талією, легкі шовкові сукні та елегантні брючні костюми. Також є базові футболки, трикотажні сукні та комбінезони, які доповнені авторськими афірмаціями бренду.

Кольорову гаму колекції складають пудрові відтінки, ніжний бежевий і молочний. Є й багато квіткових принтів. Переважають натуральні тканини: шовк, льон і бавовна.

Elena Burba

Яна Романчук 

Style: Олімпія Вайтмусташ

Model: Елла Кандиба

Photo: Михайло Вовк

Makeup: Марта Родик

Hair: Наталя Ходос

Accessories: Accentuate jewelry

 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«Чем старше женщина, тем короче юбка и выше каблуки», — 20 вдохновляющих цитат о моде