Символ кохання: ювелірний дім SOVA презентував першу колекцію з рубінами

Ще один крок бренду у високому ювелірному мистецтві

Ювелірний дім SOVA презентував нову колекцію RUBY, серцем якої стали ексклюзивні рубіни у двох огранюваннях. Колекція є втіленням найціннішого почуття — кохання, а рубін є його символом. RUBY покликана нагадати, що зараз, як ніколи, важливо закохуватися, цінувати моменти разом, відчувати одне одного. Кохання неможливо переоцінити — воно дає нам сили, загоює рани, надихає жити.

У колекції використане ексклюзивне каміння, що походить з Бірми та Мозамбіку. Воно має фантазійне огранювання, яке потребує кропіткої роботи ювелірів. Рубіни проходять процес додаткового облагородження, який надає цільності камінню та підсилює насичений червоний колір. До колекції увійшли два кольє, оздоблених ексклюзивним необробленим камінням з Мозамбіку, яке є унікальним в ювелірному мистецтві та має сертифікати якості AIGS та GRS.

Колекція поєднала два унікальні дизайни прикрас — з рубінами у формі серця та з діамантами і рубінами «кушон».

Аби додати прикрасам сяйва та гри світлом, ювеліри SOVA створили основу у вигляді чаші, в центрі якої помістили рубін. Спеціальний каст, що тримає рубінове серденько, дозволяє яскравому червоному кольору каміння відображатися на поверхні білого золота, ніби в дзеркалі, наповнюючи конструкцію прикраси кольором.

Також ювеліри, надихнувшись графічними лініями, поєднали рубіни огранки «кушон» з діамантами. Завдяки спеціальному кріпленню прикраси зберігають статичну форму, але залишаються рухливими.

Колекція налічує 9 прикрас — сережки, кольє, браслети та каблучки в білому золоті.

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали