Шана Рене Магрітту у новій творчій зйомці брендів Eternal та Shmelevsky

Вдале поєднання костюмів та капелюхів від українських виробників 

Українські бренди Eternal та Shmelevsky презентують творчу зйомку, натхненну творчістю Рене Магрітта. Спілний проект відображає новий погляд на стилізацію впізнаваних речей із колекцій обидвох брендів. 

Eternal створює лаконічний одяг з особливою увагою до деталей та якості. Для бренду характерні натуральні тканини, класичні кольори, простi та строгi геометричні форми, актуальні поза часом. Назва бренду, що в перекладі означає «вічний» вiдображає один з ключових принципiв, покладених в його основу.  В центрі колекцій Eternal —  костюм, як своєрідний синонім свободи, в якому почуваєшся комфортно, сміливо та впевненено.

«Костюм — доволі універсальний елемент гардероба, що є базою для безлічі різноманітних поєднань. Але, треба визнати, ніщо так не довершує образ, як вдало підібраний капелюх. Нам близькими є цінності та підхід до створення колекцій бренду Shmelevsky, імпонують їх оригінальні дизайни та безумовна якість», — коментують засновники бренду Eternal.

Shmelevsky — український бренд капелюхів ручної роботи, відмітна риса якого — нестандартні форми та сучасний дизайн. Кожна модель створюється вручну, а весь процес — вiд опрацювання форми до підшивки стрiчки — виконує сам дизайнер, поєднуючи традиції європейської та американської технік створення капелюхів.

Продюсер: Васіліна Ковальчук

Фотограф : Ганна Кривко

Асистент: Єлизавета Савчук 

PR: Альона Остапюк 

SMM: Юлія Возна


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали