Розквітання весни в колекції the COAT SS24

Мікс грайливості, витонченості й комфорту

Український бренд the COAT, заснований дизайнеркою Катею Сільченко, презентував нову колекцію, натхненням для якої послугували квіти й наближення весни. Ретрансляторкою лінійки стала танцівниця Вікторія Єрчик. Мисткиня руху відобразила метафору гнучкої пружності молодої квітки, що, попри все, викидає бутон і розквітає.

«Під час знімання кампейну я відчула себе квітучою, ніжною і розслабленою жінкою, яка насолоджується своїми змінами. Як особистість і як митець я точно хочу пропагувати зацікавленість і жагу до життя — це те, що є основною складовою мого щастя. До того часу, поки в мені вистачає сили зберегти цікавість до будь-яких своїх досвідів, переживань, почуттів, я є щасливою і живою. Моя 82-річна бабуся завжди казала, що немає нічого гіршого за байдужість. Чутливість і небайдужість до світу — це привілей, найбільше чудо, і в цьому моя сила», — розповідає Вікторія Єрчик.

Уся колекція наповнена гамою пастельних кольорів, міксом об’ємних фактур, впізнаваними жіночними лініями, невагомим повітрям у силуеті, грайливістю, витонченістю та комфортом образів одночасно.

«Уже давно помічаю, що жінка the COAT — з крутим бекграундом: там і впевненість, і самоповага, і сміливість… Тому і для кампейну шукали героїню — проявлену особистість, щоб були й характер, і харизма, й індивідуальність, і пристрасть до своєї справи», — поділилася Катя Сільченко, дизайнерка та креативна директорка the COAT.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали