Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Природа і рефлексія: Etnodim і Степан Лісовський презентують спільний проєкт «Вдосвіта»

Нова реальність, у якій живуть українці

Якщо вам здається, ніби ви застрягли десь між тим, що у вас було, і тим, що мало б бути, — подивіться на природу. Спостереження за нею — це урок. Саме природа своєю розміреністю, циклічністю і законами дає нам відповіді на питання про те, як упоратися зі своїм життям. Саме вона показує нам, як тісно ми пов’язані своїм існуванням з усім, що нас оточує.

Etnodim

У розпал війни бренд традиційного українського одягу Etnodim спільно з фотографом Степаном Лісовським презентують проєкт-роздум про важливість рефлексії у ці непрості часи. Складений зі світлин, схожих на поетичні есеї, проєкт «Вдосвіта» закликає спостерігати за природою і вчитися у неї стійкості та структурності, а також поєднує таємничу красу українських Карпат, майстерність Степана і легкі та яскраві вишиванки з останніх колекцій Etnodim.

«Ви можете мати міцність скелі, можете хвилюватися, як травичка від вітру, можете триматися рідної землі, наче пустили коріння, — і кожен раз ви будете собою. Розповідайте собі, як ви себе почуваєте, проводьте аналогії з явищами, що знайомі вам з дитинства: такі рефлексії будуть чесними й зрозумілими», — розповідає про ідею проєкту команда Etnodim.

Etnodim

Особливим сенсом наділена і назва проєкту — «Вдосвіта».

«Що то за межа, що то за перехрестя, де закінчується ніч і починається ранок? Це — вдосвіта. На перший погляд, порожнеча, але, якщо придивитися, це момент, з якого починається день. Невловима мить початку великих і вагомих процесів».

Зйомки проєкту відбулися серед живописних пейзажів Прикарпаття — зокрема, на території середньовічної наскельної фортеці Тустань, розташованої у Стрийському районі Львівської області. 

Etnodim

Etnodim

Etnodim

Etnodim

Etnodim

Etnodim

Etnodim


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали