Повернення «Пліткарки»: Келлі Разерфорд у новому кампейні Tommy Hilfiger

Spotted at Grand Central

Серіал «Пліткарка» навіть через десятиліття стає натхненням для світових брендів під час створення й показу їхніх лінійок. Цього разу відсилання до культової стрічки у своєму новому кампейні осінньо-зимової колекції продемонстрував Tommy Hilfiger, запросивши на зйомки зірку серіалу Келлі Разерфорд, яка зіграла Лілі Ван Дер Вудсен.

 

 

Бренд опублікував кілька світлин і відео, де Келлі в ролі своєї героїні крокує легендарним холом вокзалу Grand Central Station у Нью-Йорку, перемовляючись із кимось телефоном. 

Для рекламної кампанії акторку вдягнули у білу сукню міді з принтом у вигляді червоно-синіх ліній і тренч із багатьма деталями з ґудзиків, доповнивши образ сумкою у червоному відтінку із золотою застібкою. У цьому луці Келлі втілює справжню елегантність і вишуканість, що притаманні її екранній героїні. 

Нову осінньо-зимову колекцію 2024/25 Tommy Hilfiger представив у рамках Нью-Йоркського тижня моди. Обравши місцем проведення показу Grand Central Oyster Bar, бренд продемонстрував свою фірмову класику, додавши техніки багатошаровості. 


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали