Пас де ла Верта в Місті ангелів: FROLOV презентував колекцію Los Angeles

Містична атмосфера фільмів та американського міста

Бренд FROLOV презентує нову колекцію Los Angeles. Вона присвячена місцю, де народжуються та вибухають зірки. Героїнею колекції стала голлівудська актриса Пас де ла Верта.

«Пас — моя муза з підліткового віку. Вона була присутня на багатьох мудбордах наших попередніх колекцій. Але тоді я навіть не міг мріяти, що вона стане героїнею історії FROLOV і ми познайомимося в реальному житті. На зйомках Пас повторювала: I`m not acting, I`m living. І це чиста правда. Вона не лише велика акторка та символ Los Angeles Collection. Вона жила кожним образом, що ми могли спостерігати, лише затамувавши подих», — поділився Іван Фролов.

Пас де ла Верта уособлює в собі характер і поведінку справжньої діви Голлівуду. Героїня колекції відчула на собі всі злети та падіння, переваги та недоліки Міста ангелів. Повертаючись додому після знімального дня, вона залишається віч-на-віч із собою. Наспівуючи власну мелодію, актриса продовжує грати ролі інших жінок і залишає після себе таємниче послання: Forgiveness is freedom.

Також на створення колекції Івана Фролова надихнули акторки, діви й зірки фільмів «Малголленд Драйв» та «Синій оксамит» Девіда Лінча, «Урочисте відкриття храму насолод» та «Феєрверки» Кеннета Енгера, «Бульвар Сансет» Біллі Вайлдера, «Поцілуй мене смертельно» Роберта Олдріча, «Магнолія» Пола Томаса Андерсона.

Фільми, як і сам Лос-Анджелес, пов’язує між собою містична атмосфера. Герої кіно і жителі цього міста сповнені секретів, містики, трагедії, надлому й енергії, які вразили Івана Фролова під час перебування в Лос-Анджелесі. Вони й наштовхнули дизайнера на роздуми про аналогію зірок Голлівуду та інших зірок — небесних світил. 


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали