Ода Мексиці та Фріді Кало: яким було шоу Dior Cruise 2024

Модне натхнення від Марії Грації К’юрі

Цими вихідними в Мехіко відбувся показ Dior Cruise 2024, який оспівував традиції та красу Мексики й супроводжувався неймовірною шоу-програмою: живою мексиканською музикою та іншими невіддільними атрибутами традиційного мексиканського вечора.  Відносини модного будинку Dior із Мексикою мають багату історію — все почалося з любові Крістіана Діора до подорожей, якими він надихався для створення своїх ранніх колекцій. Мексика так надихнула його, що маестро створив однойменну сукню — одну з перших у своєму доробку.

Натхненням для нової колекції Марії Грації К’юрі стали стиль та творчість Фріди Кало — самобутньої та екстравагантної мексиканської художниці, яка продовжує залишатися одним із головних символів своєї країни. Показ Dior Cruise 2024 відбувся в кампусі, де Кало познайомилася з Дієго Ріверою — чоловіком, який розбив її серце, але зробив великою художницею.

Мексиканська художниця, яка стала центром колекції, перетворила свій стиль на справжню репрезентацію, проголошення, протест і ствердження. Подібно до коштовного футляра для зламаного тіла, футляр-кокон, який приховує метелика, трансформувався в мотив, що розгортається в численних відтінках і формах через серію принтів.

Краса крихкості ще більше підкреслюється різноманітністю мережива з бавовни, конопель і шовку, ретельним дизайном комірів і не тільки. Для нової лінії Марія Грація К’юрі налагодила міцні зв’язки з місцевими майстрами: оригінальні вишивки, створені спільно з їхніми ательє, прикрашають сукні та сорочки. Dior Cruise 2024 — це історія про жіночність, що народжується у взаємозв’язку із природним середовищем, про баланс між серйозністю та безтурботністю, силою та крихкістю.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали