РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

Ода коханню: Frolov презентував дебютну весільну колекцію

Героями кампейну стали Наталія Гоцій, Layah та Денис Грищук

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Дебютну весільну колекцію дизайнер Іван Фролов присвятив мамі та історії кохання своїх батьків. «Білі троянди, які мій тато подарував мамі, коли просив її руки, стали для мене символом початку історії кохання моїх батьків. Фотографіям, де моя мама тримає у руках ці квіти, навіть присвячена окрема сукня в колекції. А весільна фото мами з татом надихнули мене використати в роботі естетику різних епох минулого століття», – Іван Фролов. 

За словами Івана Фролова, робота з нареченими над customized-образами дала йому відчути абсолютну різноманітність настроїв, підходів та характерів пар, що збираються одружитися. Саме тому кожен образ першої весільної колекції FROLOV індивідуальний, проте характерний та легко поєднується з іншими айтемами бренду.

Ідею різноманітності просежується у всій роботі: від кастингу до локації. Героями кампейну стали друзі бренду, серед яких Наталія Гоцій, Layah, Денис Грищук та навіть реальна пара закоханих. Фотографом стала Крістіна Подобед, а місцем проведення зйомки обрали Будинку з химерами архітектора Городецького, що було давньою мрією Івана.

Frolov Bridal складається з двох ліній одягу: жіночої (bride) та чоловічої (bridegroom). Образи колекції підходять для різних частин весілля. Але вони позбавлені будь-яких обмежень, тому що наречена для офіційної церемонії може обрати як будуарну нічну сорочку, так і піджак або костюм. 

 

 

 

 

 

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці