Новий сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним: українські дизайнери представлять колекції SS23 на світових подіумах

На ініціативу вже відгукнулися в Європі та США

У 2022 році мало стартувати багато масштабних проєктів, присвячених 25-річчю Ukrainian Fashion Week. Однак через повномасштабне вторгнення Росії в Україну 51-й сезон UFW опинився під загрозою.

Тому організатори Українського тижня моди вирішили запустити ініціативу під назвою Support Ukrainian Fashion, головною метою якої є підтримка локальних брендів, які шиють речі для української армії, жертвують кошти на потреби біженців, волонтерять і всупереч жорстоким обставинам продовжують творити.

Представники UFW звернулися до організаторів тижнів моди у Європі та США з проханням представити дизайнерів з України, аби їхні нові колекції були продемонстровані на світових подіумах. Завдяки цьому дизайнери не втратять цей сезон, а 51-й UFW відбудеться у новому для всіх форматі.

«У 1997 році Український тиждень моди закликав дизайнерів об’єднатися для створення в Україні fashion-індустрії й став цією об’єднувальною силою в країні. З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну ми всі перебуваємо у стані неймовірного стресу та виживання, який відчуває кожен з нас у всіх куточках нашої країни. Проте українські дизайнери під час війни знайшли у собі сили створювати нові колекції, щоб розповісти всьому світу про українську стійкість і мужність, показати українську національну ідентичність через моду, яка є невід’ємною частиною культури України», — зазначає Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Отже, 51-й сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним. На ініціативу вже відгукнулися в Європі та США: Malta Fashion Week & Awards, Budapest Central European Fashion Week, Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid, Brussels Fashion Week, Vegan Fashion Week (Los Angeles). Саме безпрецедентна міжнародна підтримка надасть можливість понад 20 українським дизайнерам представити свої колекції у вересні-жовтні 2022 року.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Наука, наукині й ШІ в Україні


Як знайти себе в реаліях сучасного світу: розповідає психологиня...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали