ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ТРЕНЧ БЕЗ РУКАВОВ ВМЕСТО ПЛАТЬЯ: МЕГАН МАРКЛ НА...

САРА ДЖЕССИКА ПАРКЕР СНЯЛАСЬ ДЛЯ INTIMISSIMI В...

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА «РАЙОН # 1 BLOCK PARTY»...

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

На UFW допомогли втілити мрію дівчинки із тяжкою хворобою 

13-річна Надя дебютувала на подіумі у сукні від дизайнерки Ірини Діль

Під час показу колекції Iryna Dil на 39-му Українському тижні моди разом із професійними моделями на подіум вийшла і Надя Березниченко. Дівчинка була вбрана у шовкову сукню, яку спеціально для неї створила дизайнерка, коли дізналась про її мрію та життєву історію.

У п’ять років дівчинка залишилась сиротою. Скоро її взяла під опіку жінка, яка втратила власну дитину. Важка хвороба Наді не злякала її нову маму Олену - вона робить все, що необхідно для лікування доньки. Чотири роки тому дівчинка перенесла кілька важких операцій на кишковику, у неї вроджена серцева недостатність, яку лікарям вдається контролювати.  

Надя мріяла про унікальну сукню, в якій вона змогла би піти на шкільний бал. Як і будь яка дівчина, вона чекає казку, уявляє себе принцесою, цікавиться модою і вигадує фасони суконь для урочистих подій. Свої ескізи дівчинка показала дизайнерці, коли приїхала на першу примірку. 

У притаманній їй манері дивувати та бути неповторною Ірина Діль разом із своїми майстрами створили казку для дівчинки – за один день пошили для Наді омріяну сукню, розкривши її красу та індивідуальність. А ще дівчинка побувала в «задзеркаллі» найвідомішою події в Україні.  

Разом із куратором проекту «Здійсни мрію» - ведучою Телевізійної служби новин на каналі «1+1» Лідією Таран Надя вийшла на подіум у довгій шовковій салатовій сукні з мереживними вставками такого ж електричного зеленого кольору та повітряними органзовими рукавами з тематичним принтом. Завдяки А-подібному силуету сукня не сковувала руху та м’яко струмувала під час ходи. Окрім плаття і свята моди, Ukrainian Fashion Week подарував Надійці черевички та косметику.
 

Fashion+Art: Lake Studio в спільному проекті Elle Ukraine та UFW

Fashion+Art: RITO в спільному проекті Elle Ukraine та UFW

Fashion+Art: Frolov в спільному проекті Elle Ukraine та UFW

Загрузка...