Мультибрендовий онлайн-магазин Answear оголосив велику благодійну акцію, щоб зібрати кошти для Superhumans

Велика благодійна кампанія, до якої може долучитися кожен

Мультибрендовий онлайн-магазин Answear оголосив велику благодійну акцію, аби зібрати кошти для Superhumans Center, де облаштовуватимуть тренувальний простір для фізичної реабілітації українців після протезування. 

Answear x Superhumans

Фото: Superhumans Center

Про Answear та Superhumans Center

50 гривень з кожного замовлення, зробленого на Answear.ua  з 15 вересня по 15 жовтня 2023 р., буде направлено Superhumans center на перший в Україні тренувальний простір для фізичної реабілітації Суперлюдей (саме так називають тих, хто проходить реабілітацію в центрі).

«‎Уперше про Superhumans я дізналась, коли вони лише готувались до відкриття. Я живу і працюю у Львові, тут розташований і локальний офіс українського Answear, тому такі значимі події, а тим паче під час війни, як поява і робота реабілітаційного центру, викликають і великий інтерес, і гордість, і емпатію, і, що найголовніше, бажання допомогти людям, які на фронті, через обстріли чи замінування потребують протезування, відновлення та психологічної допомоги. Саме тому Answear ініціювали велику благодійну кампанію»‎, – розповіла кантрі-менеджер Answear Україна Наталія Кондратенко.

Answear та Superhumans Center

Фото: Superhumans Center

На що підуть зібрані кошти

Кошти, зібрані Answear, будуть направлені на перший в Україні тренувальний простір для Суперлюдей — тих, хто через обстріли чи замінування втратили руки і ноги та потребують протезування, відновлення і психологічної допомоги.

«Цей майданчик складатиметься зі спортивних станцій-шляхів з поверхнями різної складності: пісок, гравій, трава, бруківка, камені. Ці так звані тренувальні перешкоди, як би страшно це не звучало, допоможуть Суперлюдям заново вчитися ходити. Добре пам’ятаю одну з перших наших розмов із Ольгою Руднєвою — СЕО Superhumans Center, яка сказала: “Уявіть перші кроки дитини, яка тільки вчиться ходити, яку слід підтримувати. Тут все те саме. Одна справа — отримати протези, і зовсім інша — їх опанувати”. Для цього в рамках благодійної акції ми плануємо передати мінімум 5 мільйонів гривень», — розповідає Наталія Кондратенко.

Answear та Superhumans Center

Фото: Superhumans Center

До слова, Superhumans Center надає повний комплекс послуг: від ретельної діагностики до психологічної та фізичної реабілітації людей, що втратили кінцівки. Центр має власне виробництво протезів, обладнане технікою Ottobock, відділення реабілітації, басейн, відділення гідротерапії, відділення психологічної підтримки. А незабаром у Центрі запрацює відділення реконструктивної хірургії, де отримуватимуть допомогу українці з мінно-вибуховими травмами обличчя. Оперувати пацієнтів будуть у тому числі й провідні щелепно-лицеві хірурги Франції.

Місія Superhumans — впровадити в Україні високоякісну експертизу протезування та високотехнологічних медичних втручань, найкращі медичні практики та, ключове, перетворити Україну на «країну надлюдей» замість «країни травмованих людей». Перший Superhumans Center запрацював у Львові у квітні 2023 року. Планується також відкриття клінік Superhumans в інших українських регіонах. Усі послуги у Superhumans Center безплатні за рахунок благодійних внесків та підтримки партнерів. Серед тих, хто допомагає центру, — філантроп Говард Баффет, підприємець Річард Бренсон та інші. 

Answear та Superhumans Center

Фото: Superhumans Center

Інші благодійні ініціативи Answear

Благодійна ініціатива для Superhumans Center не єдина у списку добрих справ компанії. Починаючи з 24 лютого 22 року, коли всі прокинулися в іншому світі, в Answear не було сумнівів, що потрібно допомагати та забезпечувати українців усім необхідним і транслювати правильні цінності. 

В грудні минулого року компанії Answear вже вдалось зібрати та передати 93 тисячі євро благодійному фонду «Голоси дітей» (Voices of Children). Отримані кошти були направлені на реабілітацію дітей, які мають розлади аутичного спектра, дитячий церебральний параліч з інвалідністю та для підтримки родин, які втратили близьку людину.

Answear та Superhumans Center

Фото: Answear

Answear — мультибрендовий онлайн-магазин, що пропонує одяг, взуття, аксесуари, предмети для дому та декор оригінальних брендів. Працює в одинадцяти країнах Європи: Польщі, Україні, Чехії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Греції, Хорватії, Словенії, Угорщині — та на Кіпрі. Щомісяця Answear відвідують понад 11 мільйонів людей.

У рамках благодійної акції компанія Answear планує передати мінімум 5 мільйонів гривень. Тому долучайтесь і робіть добру справу з Answear! 

Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали