Сади часу та пробудження моди: все, що відомо про Met Gala 2024

Дата, тема, дрескод і гості балу Інституту костюма

Перший понеділок травня традиційно присвячений одній із найочікуваніших модних подій — Met Gala. Цей рік не став винятком, тож зовсім скоро наші погляди знову прикиплять до червоної доріжки балу. 

У 2024-му головною темою виставки Інституту костюма в Метрополітен-музеї стала «Сплячі красуні: пробудження моди». На ній буде презентовано близько 250 предметів, що входять до постійної колекції Інституту. 

Ріанна на Met Gala 2023

Поки ми в очікуванні такої грандіозної події, розбираємо все, що знаємо на цей час про майбутній івент. 

Коли й де відбуватиметься захід

Met Gala 2024 відбудеться 6 травня. Місце, як завжди, незмінне — Метрополітен-музей у Нью-Йорку. Зйомки червоної доріжки переважно починаються близько 18:00 за північноамериканським східним часом, і приблизно о першій ночі за Києвом. 

Головна тема та дрескод

Як ми вже зазначили, основною темою Met Gala 2024 було обрано «Сплячі красуні: пробудження моди» (Sleeping Beauties: Reawakening Fashion). Звідси й відповідний дрескод — The Garden of Time («Сади часу»), натхнений оповіданням Дж. Г. Балларда 1962 року. 

Твір розповідає про графа Акселя та його дружину — закохану пару, яка живе на самоті в мирній безлюдній утопії. Балкон їхньої вілли виходить на незайманий сад. Коли розлючені люди наближаються до маєтку, граф, намагаючись врятувати себе та дружину, починає зривати квіти часу, які рясно росли в їхньому саду. З кожною квіткою час повертається все далі й далі. Герой зриває все до останньої рослини та знищує сад до того, як до них дістався натовп. 

Щоби повністю зрозуміти дрескод, варто заглибитися і в тему експозиції. Виставка, попри свою назву, не має нічого спільного з принцесами Діснея. Натомість це про крихкий старовинний одяг, який більше не придатний до носіння, як-от сукні чи корсети минулих епох, що вражають деталізованим дизайном. Також експозиція буде поділена на три частини: землю, море й небо.

Що ж тоді одягнуть гості? Знаменитості можуть обрати вбрання з квітами чи мотивами природи, щоб обіграти тему саду. Окрім цього, вони мають змогу зробити акцент на ансамблях, натхнених минулими епохами.

Хто запрошений на захід

15 лютого Зендея, Bad Bunny, Дженніфер Лопес і Кріс Хемсворт були названі співголовами Анни Вінтур на Met Gala 2024. Списки гостей заходу не оприлюднюють аж до вечора самого балу. Однак можемо зробити певні припущення, що ті зірки, які постійно відвідують Met Gala, наприклад Ріанна, Леді Гага чи сім’я Кардаш’ян-Дженнер, не пропустять і цьогорічного івенту. 

Торішній захід було присвячено постаті Карла Лагерфельда, тому поки пропонуємо вам переглянути найцікавіші образи знаменитостей з червоної доріжки Met Gala 2023.

За матеріалами elle.com


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали