Все, що відомо про Met Gala 2023

«На честь Карла»

1 травня відбудеться одна з найважливіших модних подій року — бал Інституту костюма Met Gala. Цьогоріч його присвячено творчості та життєвому шляху легендарного німецького модельєра Карла Лагерфельда, який пішов з життя у 2019 році. Традиційно цьогорічний вечір під назвою «Карл Лагерфельд: Лінія краси» (Karl Lagerfeld: A Line of Beauty) відбудеться в Метрополітен-музеї в Нью-Йорку. Дрескод повністю відповідає тематиці заходу і звучить так: «На честь Карла».

Ведучими заходу стануть голова Met Gala Анна Вінтур, акторки Пенелопа Крус і Мікаела Коел, тенісист Роджер Федерер і співачка Дуа Ліпа. Попри те що список знаменитостей, запрошених на головну модну подію року, Анна Вінтур склала заздалегідь, імена гостей досі тримають у таємниці. Єдина чутка, яка просочилась в ЗМІ щодо запрошених на бал, — що на святі моди не буде нікого з родини Кардаш`ян-Дженнер, оскільки «господарка» Met Gala не додала їх до списку гостей.

Втім, дізнатися про те, чи дійсно це так, ми зможемо лише 1 травня. А ось у чому ми точно можемо бути впевненими, так це у тому, що ми побачимо на червоному хіднику багато розкішних образів від Karl Lagerfeld, Chanel, Chloé, Fendi та інших марок, з якими працював великий Лагерфельд. У рамках Met Gala також буде організована виставка, на якій будуть представлені 150 найвідоміших витворів кутюр’є.

Нагадаємо, минулого року бал Інституту костюма Met Gala було присвячено американській моді кінця 19-го століття, а дрескодом став «Позолочений гламур» (Gilded Glamor).


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали