ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ЗНАКИ ЗОДИАКА, КОТОРЫЕ ПОСТОЯННО ВРАЖДУЮТ ДРУГ...

ПО-АМЕРИКАНСКИ: ЭЛЕГАНТНЫЙ ОБРАЗ МЕЛАНИИ...

УКРАИНСКОЕ КИНО В ЛИЦАХ: РОМАН БОНДАРЧУК

САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ (И САМЫЕ НЕОБЫЧНЫЕ) ИМЕНА...

Королева деніму: огляд колекції Ksenia Schnaider FW2017-18

Соломія Шваб про те, як дизайнерському дуету вдалось стати головним українським брендом повсякденного одягу

Ксенія Шнайдер досить знакова персона для світу української моди. Їй чи не єдиній вдалося успішно реалізуватися як майстру нового покоління деніму в Україні. Дизайнерка добре знає про цей статус і вирішила не продовжувати пошук свого «козира» – в колекції осінь-зима 2017-18 вона пішла протоптаною стежиною.

Ксенія, очевидно, вважає, що час вірності єдиному бренду вже давно позаду. Сьогодні мало хто вдягає сумочку Chanel з костюмом і туфлями Chanel. Ми перейшли в ту епоху, коли значення має не бренд, а тренд. Відповідно значна частина колекції Ksenia Schnaider наповнена всеможливими трендами, щоправда не завтрашніми, а сьогоднішніми. Окрема тема – екологічні розробки як знак свідомої роботи дизайнера на благо нашого майбутнього. Ну і не обійшлось без знакових успішних речей дуету, які всі вже звикли бачити на подіумах під ім’ям Ksenia Schnaider.

Показ тривав, на диво, недовго. А все через те, що бренд зовсім скоро представить свою повну колекцію на трейд-шоу Capsule в Парижі, на що зараз віддаються основні сили команди. Тим не менше, гості показу, до яких, між іншим, належали всі охочі за рахунок вільного входу, дещо таки встигли роздивитися.

Спорт, casual, класика зібралися воєдино і заграли у широкій кольоровій гамі. Поза різноманітними варіаціями деніму - від комбінезона до піджака - були представлені світшоти, блузи, спідниці, плащі-халати і жилети. Через принти, кубізм і фактурність кожен образ виглядав досить індивідуально і не викликав відчуття однорідності колекції. Є певні питання і до стилізації: поєднання деяких луків було суперечним і це, можливо, завадило розгледіти весь потенціал колекції. Макіяж та зачіски настільки прагнули передати простоту буденного образу, що, зрештою їм це вдалось і їхня робота залишилась майже непоміченою.

Узагальнюючи, можна сказати, що це той сезон, де Ksenia Schnaider не стрибнула вище своєї голови, але зробила все можливе для того, щоб тримати планку і ще раз підтвердити свою професійність.

Купить немедленно: 11 стильных украинских брендов обуви и аксессуаров

Обличчя UFW: чесний репортаж на плівку (частина 2)

8 кращих колекцій Ukrainian Fashion Week в колажах

Загрузка...