Іван Фролов та SOVA презентували благодійну колекцію в оновленому бутику в ЦУМ

Заради любові та перемоги

У День всіх закоханих ювелірний дім SOVA зібрав клієнтів та друзів бренду в оновленому форматі фірмового бутика в ЦУМ, щоби презентувати нову капсулу колаборації SOVA та FROLOV — поповнення колекції For Love. Клієнти могли приміряти прикраси та познайомитися із засновником та креативним директором бренду FROLOV Іваном Фроловим. Дизайнер особисто збирав усі покупки у лімітоване пакування, залишаючи відтиск червоного сургуча з фірмовим анатомічним серцем, символом бренду FROLOV та нової капсули прикрас в колекції For Love. 

FROLOV

До колекції увійшли кольє та каблучки, які повторюють контури серця, виконані у золоті та з діамантами, мінімалістичні персні-печатки, statement-кафи та п’ять оригінальних підвісів у жовтому та білому золоті. 

Срібний підвіс у формі анатомічного серця з різними відтінками жовто-блакитної емалі має благодійну місію. Прикраса лімітована — виготовлено лише 1000 срібних сердець, кожне має персональний номер на звороті. 100% прибутку з продажу підвісів перерахують на закупку турнікетів для зупинки критичних кровотеч медичному батальйону «Госпітальєри».  

For Love

Локацію для презентації було обрано не випадково, адже саме 14 лютого відбулося відкриття оновленого бутика SOVA в ЦУМ.

Тепер магазин має більшу площу, що дозволяє клієнтам ознайомитися з іще ширшим асортиментом прикрас, і куточок для відпочинку, де можна випити кави та підзарядити свої гаджети. Інтер’єр виконаний у новій концепції бренду з елегантними меблями та м’яким світлом, що створює ідеальні умови для ювелірного шопінгу, а вашу купівлю збирають у спеціальному куточку пакування. 

Бутик SOVA в ЦУМ

Підтримати колаборацію завітали Руслан Багінський, Петро Ясинський, Анна Лукашевич, Костянтин Путиленко, Ольга Чайка та інші друзі брендів.

Анна Лукашевич, Руслан Багінський, Петро Ясинський, Іван Фролов

Анна Лукашевич, Руслан Багінський, Петро Ясинський, Іван Фролов


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали