ITY Cosmetics бере участь у NYFW у партнерстві з 3.1 Phillip Lim S/S 2024

Макіяж був ретельно розроблений командою візажистів на чолі з Діаною Кендал

Минуло чотири роки відтоді, як 3.1 Phillip Lim прикрасив нью-йоркський подіум, і інсайдери модної індустрії шукали в показі S/S 2024 азійсько-американський вплив. Однак не слід забувати про один важливий елемент: креативність та інновації, втілені в образах. Макіяж був ретельно розроблений командою візажистів на чолі з Діаною Кендал у партнерстві з майстром макіяжу губ ITY Cosmetic.

 ITY Cosmetic

Головною особливістю макіяжу стала монохромна естетика, досягнута за допомогою багатофункціональних засобів для губ від ITY Cosmetics. Ці засоби гармонійно поєднували кольори на очах, щоках та губах моделей, створюючи вишукану естетику, яка ідеально доповнювала художній наратив колекції 3.1 Phillip Lim.

ITY Cosmetics

Щоб додати більше чарівності, команда візажистів також використала зірковий продукт ITY Cosmetics — глину для губ, щоб створити дивовижні контрасти між кольорами губ і тіней для повік. Наприклад, вони поєднали яскраві зелені тіні з нюдовими губами, щоб додати грайливого відтінку до чорного вбрання. Вони також поєднали білі тіні, що перегукуються з палітрою одягу, з матовим рожевим кольором, щоб надати теплу та витончену привабливість.

ITY Cosmetics

ITY Cosmetic завжди була новатором в індустрії краси. Завдяки цій співпраці з 3.1 Phillip Lim на Тижні моди в Нью-Йорку ITY продемонструвала, що азійська краса посідає важливе та динамічне місце в глобальній бʼюті-спільноті.

Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Як стильно утеплитися на зиму: секрети скандинавських it-girls...


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Читайте також
Популярні матеріали