Ірена Карпа та Богдана Неборак — нові героїні відеопроєкту «МОЇ» від Guzema Fine Jewelry

Мої слова. Мої символи. Мої люди

Бренд прикрас Guzema Fine Jewelry продовжує проєкт «МОЇ», присвячений українській мові та її популяризації. Героїнями двох нових відео в рамках «МОЇ» стали письменниця і сценаристка Ірена Карпа та журналістка і культурна менеджерка Богдана Неборак. 

Guzema Fine Jewelry

Прагнучи розкрити красу української мови, бренд створив проєкт «МОЇ» — серію відео з українськими літературними та культурними діячами. У роликах вони діляться роздумами, спогадами про мову, а також тим, яку роль українська відіграє для кожного.

«Мова для мене — це не просто інструмент спілкування, це дещо глибше. Мені  подобається, як звучить мій голос і тембр українською. Я відчуваю себе більш лагідною і жіночною, коли говорю рідною мовою. Крім усього, моя улюблена поезія — це твори, написані українською. Я вважаю, що вони дійсно особливі, вони можуть смикнути за найтонші струни душі», — розповідає про свою любов до творів українською дизайнерка Валерія Гузема.

Ірена Карпа

Ірена Карпа

У нових відео письменниця, журналістка та сценаристка Ірена Карпа під час приїзду до Києва розмірковує про важливість особистої мовної свободи, а також свободи країни. Готуючись до радіоефіру і зустрічі з читачами, вона розповідає про дитинство і мову як інструмент ідентичності.

«Найперша асоціація — це навіть власне у назві Україна є прекрасна буква Ї», — ділиться Ірена. 

Українська журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, за свого боку, на фоні Карпатських гір розбирає, як ми ставимось до рідної мови і як вона впливає на об’єднання українців. 

Богдана Неборак

Богдана Неборак

Прикраси можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали