Guzema Fine Jewelry запустив проєкт, присвячений українській мові, її унікальності та свободі народу

Символічні вироби

Бренд Guzema Fine Jewelry запустив проєкт «МОЇ», що покликаний популяризувати українську мову, розкрити її красу та дослідити важливість рідної мови як фактор об’єднання українців. У рамках «МОЇ» бренд презентує серію відео з українськими літературними та культурними діячами. Першими героями проєкту стали співачка Джамала та письменниця Любов Якимчук.

Guzema Fine Jewelry

Символом проєкту стала підвіска, у якій викарбувано літеру Ї. Прикрасу присвячено саме їй, адже Ї  існує лише в українській абетці та символічно вважається знаком української свободи. Бренд об’єднує Ї кожного українця у спецпроєкті «МОЇ», щоб звернути увагу на красу та унікальність української мови, її витоки та історію. Щоб підкреслити єднальну силу української мови для українців. У маніфесті проєкту звучать такі рядки:

Моя Ї = МОЇ
Мої відчуття. Мої думки. Мої спогади.
Мої слова. Мої символи. Мої люди.

Guzema Fine Jewelry

Відеопроєкт «МОЇ» має просвітницьку місію та триватиме декілька місяців за участю українських письменників, громадських діячів та інших видатних особистостей. Тему української мови першою розкрила Джамала під час її підготовки до виступу у Львівському оперному театрі імені Соломії Крушельницької. 

У відео вона ділиться, наскільки важливою є мова для її сім’ї, а також розповідає про процес написання пісень українською. 

Джамала

У другому ролику письменниця Любов Якимчук, гуляючи вулицями улюбленого Подолу в Києві, розмірковує над висловом «розставити всі крапки над і» та ділиться тим, яку роль відіграє мова під час роботи над творами. 

Відео також доступні на Instagram-сторінці бренду.

Любов Якимчук

«Мова для мене — це не просто інструмент спілкування, це дещо глибше. Мені подобається, як звучить мій голос і тембр українською. Я відчуваю себе більш лагідною і жіночною, коли говорю рідною мовою. Крім усього, моя улюблена поезія — це твори, написані українською. Я вважаю, що вони дійсно особливі, вони можуть смикнути за найтонші нитки душі», — ділиться дизайнерка Валерія Гузема.

Підвіска створена з білого та жовтого золота 585 проби і вже доступна до передзамовлення. Прикрасу можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали