INTERTOP і KALUSH представили лімітовану зіркову колекцію

Дроп напередодні Євробачення

Український fashion-бренд INTERTOP та відомий музичний гурт Kalush Orchestra представляють ексклюзивну колаборацію, що поєднала в собі моду та музику. Колекція складається з чоловічих та жіночих речей, зокрема футболок, шортів, культових рожевих панам, топів та взуття з фірмовим дизайном гурту. 

INTERTOP

Колаборація INTERTOP x KALUSH відображає дух сьогодення, поєднує стиль та мінімалістичність, а також уособлює любов до української музики та віру в перемогу. Колекція виготовлена в Україні та для українців, тож речі з унікальними принтами вже доступні для всіх охочих.

«Ми раді, що наша співпраця з INTERTOP поєднує у собі не тільки моду, а й саме українську музику. У своїй творчості ми прагнемо до пошуку нових стилів звучання та сенсів. І в цій колаборації один з головних сенсів — це віра у нашу скору перемогу», — говорить лідер гуртів KALUSH та Kalush Orchestra Олег Псюк.

INTERTOP Ukraine відомий своєю підтримкою сучасних виконавців та активним розвитком культури fashion-колаборацій, і саме тому ця колекція також стала частиною модного всесвіту INTERTOP. Після тріумфальної перемоги гурту Kalush Orchestra на «Євробаченні-2022», до нього прикута увага всього світу. Шанувальники не тільки стежать за творчістю улюбленого гурту, а й вже давно встигли полюбити головний його символ — рожеву панаму KALUSH. Сьогодні KALUSH з`являється і на інших речах у модному всесвіті INTERTOP.

Колекцію INTERTOP x KALUSH вже можна придбати в усіх магазинах мережі, на сайті INTERTOP.UA та в мобільному застосунку.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали