«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

Хуліганська вечірка: огляд колекції Sasha Kanevski ss17

Соломія Шваб про лихі 90-ті, хлопців з сусіднього району та різноплановість нової колекції Саші Каневського

Фото: instagram

Саша Каневський цього разу пішов шляхом реальних чоловічих устоїв. Презентувати свою нову колекцію він вирішив у дворі Мистецького Арсеналу. Головний акцент показу був не стільки на одязі, скільки на антуражі: автомобілі з тонованими вікнами, що їздили по імітованому подіуму та моделі в образі зухвалих і пізнавших життя хлопців зі спального району.

Сама колекція налічує невелику кількість образів, але всі вони досить різні. Є і плащ без рукавів, і світшот в плямисті розводи, і сірий комбінезон, і жовті брюки, і навіть лакове пальто. Тобто одяг досить різноплановий і дуже сильно відтворює дизайнерську лінію Каневського.

 

#sashakanevski ss17

Видео опубликовано ali_saulidi (@ali_saulidi)

Серйозний акцент зроблений на стилізування та взуття, до якого Саша ставиться з особливою увагою. Воно виконане у чорно-білій гамі і зовсім не схоже на будь-яке інше – щось середнє між кросівками, туфлями та чоботами.

З одного боку, дійство справило враження деякого хаосу і не до кінця продуманого шоу з казусами (наприклад, моделі ніяк не могли поміститися в автівки вкінці показу). Саша також уникнув поклону, на який кілька хвилин чекали гості. Через холодну погоду очікування і перегляд колекції стали таким собі випробуванням для гостей. З іншого боку, чимало журналістів та fashion-інсайдерів назвали це шоу кращим та найоригінальнішим з точки зору постановки та ідеї.

 

#ufw #sashakanevski #mensfashion

Видео опубликовано Alex Barkov (@a.barkov)

 

#sashakanevski ss17

Фото опубликовано Artem N. (@bornmentall)