H&M представив дитячу колекцію одягу з понад пів мільйона перероблених пляшок

Рух у напрямі сталого розвитку

H&M разом із Danone AQUA створив дитячу колекцію одягу з ПЕТ-пляшок. Бренди співпрацювали в рамках проєкту Bottle2Fashion, який перетворює відходи пластикових пляшок з островів Індонезії на перероблений поліестер.

«Ми маємо намір очолити рух у напрямі сталого майбутнього моди. Ми можемо і повинні запроваджувати таку співпрацю, щоб прискорити трансформацію, яка має вирішальне значення для нашої галузі, разом з іншими брендами, нашими постачальниками та нашими клієнтами. Це так надихає, що теми сталого розвитку можуть відчиняти двері та мотивувати людей об’єднуватися та виявляти креативний підхід», — прокоментувала менеджерка зі сталого розвитку H&M Kids Карін Брінк.

З ініціативи Bottle2Fashion зібрано та перероблено понад 7,5 мільйона ПЕТ-пляшок, а колекція дитячого одягу виготовлена з 663 869 ПЕТ-пляшок.

Колекцію дитячого одягу складають худі, штани, джогери, футболки, топи з довгими рукавами та шкарпетки для дітей віком від 9 до 14 років. Лейтмотивом стали зображення героїв із легендарної саги Star Wars. Колекція з’явиться в українських магазинах у січні 2022 року.


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали