ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Gunia project презентує літню капсулу, присвячену літу, Чорному морю та спогадам дитинства

Сирени Чорного моря

Теги:
Рейтинг статьи / 0
3 5 5

«‎У процесі створення колекцій для нас дуже важливі історії та емоції, які ми закладаємо у свої об`єкти. Ми завжди ставимо питання собі та своїй команді: а що для тебе важливо, що б ти хотів зберегти, чим би ти хотів поділитися? Так, літо — це найочікуваніша та найжаданіша пора, це коли можна провести цілий день у піжамі, це босоніж бігти по розпеченому піску прямо у море, це бабусин сад, стіл, накритий строкатою скатертиною, черешні прямо з дерева, сонце крізь листя та вітер у волоссі»‎, — розповідає Марія Гаврилюк. «‎А ще це нічні історії біля вогнища, — доповнює Наталя Каменська. — Тому, коли ми побачили старовинні західноукраїнські кахлі з зображенням сирен, усі пазли склалися»‎.

Gunia project

Колекція включає керамічні вироби різних форм із зображеннями, натхненними керамічними кахлями 15-17-го ст. та наївним живописом, шовкові бандани та бавовняні хустки. Морська шапка та двостороння сумка-трансформер, яка легко перетворюється на підстилку для пікніка, доповнюють асортимент. Новий виріб бренду — плетені вручну паски, які можна чіпляти на сумку, чохол для телефону тощо.

Окремо варто відзначити лімітовану серію reworked-піжам, яка складається з 10 різних комплектів, кожен з яких перероблений та оздоблений морськими комірцями, декорованими ручним шиттям та мереживом. Жодна з піжам не повторюється в одному дизайні. Прибуток від продажу цих виробів бренд направить в «‎Отчий дім»‎.

Gunia project

«‎Ми не спеціалізуємось на одязі та не хочемо додавати одяг у свій постійний асортимент, але нам до рук раптово потрапив сток класних піжам, і ми не змогли стримати себе від бажання переробити їх. Ми впевнені, що вдумливе споживання — це важливо, і що речі, перероблені з вже наявних, — це не просто нормально, а й круто", — говорять дизайнерки бренду.

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды