FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем «Сонячний зайчик»

До Прайд-місяця

До Прайд-місяця український бренд FROLOV став офіційним партнером «Сонячного зайчика» (SUNNY BUNNY), першого українського кінофестивалю ЛҐБТІК+ тематики, що відбудеться 22-28 червня в Києві. 

Протягом 20 років «Сонячний зайчик» був ЛҐБТІК+ програмою Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Відтепер він стає окремим масштабним та першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем.

У рамках партнерства FROLOV випустить два особливі дизайни сердець на футболках FROLOVHEART. Одне серце створене у кольорі ЛҐБТІК+ прапору, а інше матиме дзеркальний ефект. Весь прибуток від їх продажу буде передано на підтримку та розвиток кінофестивалю.

Також бренд готує окремий аксесуар — це дзеркальні «пальчики», вперше випущені до 20-річчя програми SUNNY BUNNY. Цьогоріч пускати власних сонячних зайчиків можна буде в пальчиках оновлених кольорів. 

«Ми співпрацювали із “Сонячним Зайчиком” у рамках “Молодості” у 2021 році й щасливі анонсувати наше партнерство саме на початку прайд-місяця. Для нас надважливо підтримувати дискурс про права людини, й ми пишаємося, що в Україні тепер є власний ЛҐБТІК+ кінофестиваль, який ми підтримуємо», —  каже Іван Фролов. 

Придбати речі з колаборації можна в ЦУМ, на сайті та безпосередньо на кінофестивалі.

Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Читайте також
Популярні матеріали