РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

Духовність та екологічна свідомість у новій йога-колекції Puma

Бренд пропонує повернутися у стан абсолютного спокою та гармонії

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

Бренд Puma разом із своєю амбасадоркою, акторкою, моделлю та громадською активісткою Карою Делевінь представив нову колекцію жіночого екіпірування Exhale yoga, на створення якої надихнули прагнення до більшої духовної, ментальної та екологічної свідомості.

В перекладі з англійської Exhale означає «видихати», а солганом кампанії стала фраза «Дихай вільно». Тобто Puma пропонує повернутися у стан абсолютного спокою та гармонії. Речі з нової колекції виготовлені з преміальних та максимально екологічних матеріалів. 

«Створення колекції із мінімальним впливом на навколишнє середовище ще більше впливає на наше мислення, тіло та якість занять, залишаючи нам простір для спокою та умиротворення, а також  даючи можливість просто дихати» - розповідає Кара Делевінь.

Колекція Exhale створена для кожної жінки та дівчини які прагнуть зануритись у самосвідомість та гармонію з внутрішнім та навколишнім світом.Обличчям кампанії та героїнею локального відео Exhale yoga в Україні стала відома українська журналсітка та блогерка – Аліса Ілієва, яка на думку Puma повністю відображає основні риси та емоції нового продукту, такі як витонченість, краса, відчуття прекрасного, прагнення до абсолютної гармонії та внутрішнього спокою.

«Пам`ятайте, що є два шляхи знаходження гармонії, і вони доповнюють один одного. Через зовнішні атрибути, які налаштовують на потрібну хвилю і через внутрішню роботу. Тому важливо, щоб вас оточувала краса, але й ви вчилися її бачити» - Аліса ІлієваНаразі, нова колекція Exhale вже представлена у флагманських магазинах Puma та в офіційному інтернет-магазині 

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці