Дитинство, літо, українське село: JUL презентує велику літню колекцію

Частина коштів від продажу буде спрямована на допомогу ЗСУ

Український бренд JUL представив літню колекцію, присвячену літу за містом, польовим квітам та ще не випаленій сонцем свіжій зелені. Вона про дитинство у бабусі в українському селі, найтепліші заходи сонця і вечірню втому, стиглі вишні й найкращі у світі запахи: скошеної трави, сіна, старого дерева, землі після дощу і буйного зеленого листя.

Літня колекція JUL

Акцентом колекції стала оновлена модель майки-бестселера JUL, цього разу виконана в різних кольорах з невеликою вишитою квіткою — символом миру і життя.

Головним матеріалом лінії є льон. Секція виробів з нього представлена сукнями з довгими рукавами і комплектами у різних варіаціях: сорочки із шортами, короткі топи з рукавами та без, зі спідницею на зав’язках чи на резинці, сорочки та штани із жатого льону.

У новій колекції JUL багато суконь. Тут і лляні плаття з довгими рукавами — одне у стриманому чорному кольорі, інше — яскравого кольору фуксії; і звичні для бренду квітчасті грайливі сукні різної довжини і фасонів, прикрашені оборками, комірцями і зав’язками.

До традиційної трикотажної секції крім базових майок цього разу увійшли смугаста лимонна сукня зі спущеними плечима і в’язані ліфи у трьох кольорах, а верхній одяг представлений об’ємним бежевим плащем-дощовиком і стьобаною жилеткою.

Частину коштів від продажу кожної речі JUL передає на підтримку ЗСУ через фонд «Повернись живим». Літня колекція вже доступна на сайті та у київському магазині бренду.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали