Фонд «Повернись живим» першим отримав офіційне право купувати товари військового призначення з-за кордону

На крок ближче до перемоги

«Повернись живим» став першим благодійним фондом в Україні, який отримав офіційне право купувати товари військового призначення з-за кордону. Про це повідомили на офіційній сторінці фонду в Facebook.

За словами волонтерки-юристки Руслани Величко, з кінця березня фонд зареєстрований як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів, зокрема товарів військового призначення, у Державному експортному контролі України.

«Тепер ми можемо передавати не тільки певний вид оптики, зв’язку тощо, а й засоби "активного ураження", які є на озброєнні у армії США та інших передових європейських країн», — зазначила Величко.

Такий статус дає фонду право купувати у виробників відповідні товари напряму — без посередників. Це не тільки здешевлює ціну, а й убезпечує від неякісного товару та недобросовісних продавців.

Instagram: @savelife.in.ua

У фонді запевняють, що концентрувати увагу будуть на летальному озброєнні, яке посилить можливості ЗСУ.

«Ми готові і спроможні купувати та передавати на баланс у військові частини ударні БПЛА, гвинтокрили, боєприпаси та багато чого іншого, що пришвидшить нашу перемогу», — йдеться у повідомленні фонду.

Зазначається, що фонд уже реалізує угоди на загальну суму близько 20 мільйонів доларів. Частина із цих коштів була витрачена на «один із найпотужніших виробів у своєму класі».

Допомогти пожертвою «Повернись живим» можна за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали