Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023

Переосмислені сумки-фаворити

Бренд аксесуарів Bagllet продовжує розвиватись і відкалібровує культові моделі в новій колекції Fall 2023, обличчям якої стала українська модель Саша Книш, зірка кампейнів MIU MIU та PRADA.

До лінійки увійшли переосмислені сумки-бестселери — B111, B117, B117mini, B118 та B118mid. У новій варіації всі аксесуари мають підкладку, що надає моделям більш структурованого вигляду і додає практичності. Улюблені форми, нові деталі, що розкривають неочевидні грані, і незмінне відчуття «своїх» аксесуарів. 

Bagllet

BG111 — оновлена версія сумки-багету B111. Улюблена мінімалістична форма, поєднання компактного розміру та водночас неочікуваної місткості, якісна італійська шкіра, зручна ручка на плече, що ідеально завершує ансамбль. 

BG117 — нова варіація сумки B117. Знакова трапецієподібна форма, що доповнена незвичайним напівколом у зоні застібки, універсальний розмір, комфортний широкий ремінець, який має ідеальну довжину для носіння на плечі. 

BG117mini — аксесуар, який замінить у модельному ряді B117mini. Ця модель поєднує в собі всі переваги сумки BG117 та компактний розмір. Ідеальний варіант для особливих подій та випадків, коли хочеться взяти лише необхідний мінімум речей.

Найбільші зміни торкнулись класичної сумки-тоуту B118 і B118mid. Тепер ці моделі, які раніше відрізнялися розміром, в оновленій версії мають середні для обох попередніх аксесуарів параметри, що робить їх надзвичайно універсальними: класична прямокутна форма, регульовані ремінці, що дають змогу носити сумку в найзручніший для себе спосіб: як на плечі, так і в руці, дивовижна місткість, що дозволяє взяти з собою все необхідне і ще трошки.

Аксесуари вже доступні на сайті бренду.

Над кампейном працювали:
Фото — Денис Маноха
Креативний директор / стиліст — Влад Аскеров
Асистент стиліста — Вадим Оніщенко
Гафер — Сергій Кошкін
Стилістка-перукарка — Юлія Стець  
Візажистка — Катерина Токарєва
Модель — Саша Книш


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали