Дещо локально-унікальне: що шукати на фешн-артмаркеті фестивалю «На Часі»

Уже цими вихідними

У просторах ARSENAL XXII та Vognyk 11 та 12 березня відбудеться фестиваль сучасної української культури «На Часі» у колаборації з радіо «Червона Калина». Окрім масштабної музичної програми за участю яскравих українських артистів та артисток, в рамках івенту діятиме модний та мистецький ярмарок від локальних брендів. Авторські прикраси, ресайкл-одяг та унікальні речі для дому ручної роботи — розповідаємо, що цікавого обрати на маркеті українських майстрів.

Fenoria

Fenoria

Автентичні прикраси у готичному та fairycore-стилі для дівчат та хлопців. Бренд ставить за мету створення унікальних виробів усіх можливих різновидів — від каблучок, сережок і намист до ювелірних поясів, бра та ельфійських вух. Засновниці Fenoria постійно експериментують із матеріалами й формами, використовуючи різні камені, кристали та метали.

Womán

Womán

Український бренд прикрас від двох чоловіків, які прагнуть змінити гендерні правила стилю й створити новий прояв самовираження. Естетика бренду — це мінімалістичні металеві акценти характеру унісекс для всіх, хто бажає виділити свою особистість, срібні кафи, сережки, каблучки та підвіски з поєднанням жіночої акуратності та чоловічої брутальності.

Dyrektyva

Dyrektyva

Дещо хаотичні каблучки ручної роботи з металевого дроту та натуральних перлин, таке собі поєднання природної довершеності та водночас зухвалої неакуратності. Оскільки всі каблучки створюються вручну, вони різняться своїми вигинами, формами та неідеальністю. 

Voskova home

Voskova home

Крафтова свічкова майстерня, що приділяє особливу увагу екологічності: всі свічки створюються з веганського соєвого воску, деревʼяного або бавовняного ґнота та скляних форм із металевими кришками. Мінімалістичний дизайн, різні форми та кольори, більш як десять натуральних ароматів, що постійно оновлюються та доповнюються, — ідеальна прикраса для твоєї оселі. 

Housewood items 

Housewood items 

Фактурні вироби з дерева різноманітного призначення, які створюються вручну в єдиному екземплярі. Усі тарілки, вази та підставки викарбовуються, зберігаючи форму вихідного деревʼяного бруска, й мають неповторні, часом химерні обриси й вигини. Майстер та засновник бренду дуже філігранно відтворює кожну річ із різних порід дерев, наповнюючи вироби дещо медитативною енергією.

FIBULA 

FIBULA

Класичні та нестандартні ювелірні прикраси ручної роботи. Майстри бренду створюють власний нетривіальний стиль, поєднуючи сучасні тенденції недбалих та хаотичних форм із традиційними форматами. В процесі створення використовуються найякісніші срібло, сталь, каміння та натуральні перли.

BY MAR BY MAR

BY MAR BY MAR

Бренд, який поставив собі за мету врятувати якомога більше непотрібних речей та перетворити їх на щось гарне та унікальне. Майстриня Мар трансформує пошкоджений одяг у стильні корсети, які створюються індивідуально для кожної замовниці. За основу корсетів використовуються вінтажні речі від люксових та спортивних брендів, часом дуже рідкісних текстур та кольорів.

Побачити, торкнутися та обрати щось особливе можна вже цими вихідними на фестивалі «На Часі». Більше інформації про бренди та захід — на офіційних Instagram, Facebook та Telegram.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали