Бренд O(FourFour) та культурний проєкт «Модуль Тимчасовості» представили колаборацію

З благодійною місією

Український бренд O(FourFour) вступив до благодійної колаборації з масштабним та важливим культурним проєктом «Модуль Тимчасовості» (Module of Temporality, MOT). 

Культурний простір Module of Temporality, відкриття якого відбулося минулого тижня, — це амбітний та важливий проєкт сьогодення про життя, тимчасовість, свободу та цінність культури загалом. Окрім виставки художників, кінопоказів та інших ініціатив, МОТ також зробив колаборацію з брендом експериментального одягу O(FourFour). Бренд завжди наголошував на тому, що їх речі поєднують функцію та форму, технологію та стиль найбільш органічним та вільним способом. Саме відчуття свободи, її сили та важливості обʼєднало O(FourFour) та «Модуль Тимчасовості» для створення нових чотирьох речей для гіфтшопу МОТ. 

Це дуже нетипова колаборація, тому що зазвичай, галереї чи виставки обирають декілька речей (футболки чи тоут-беги) та просто представляють їх в своєму гіфтшопі. МОТ, як і O(FourFour), не вірять в напіввідтінки, а тому бренд розробив повноцінні чотири речі (жилет, чохол для ноутбука, легку балаклаву та принтований лонгслів) спеціально для цієї колаборації.

«Наш загальний підхід до колаборації зосереджений, природно, навколо теми часу та тимчасовості. Інтерпретуючи концепцію MOT, ми розглядаємо тимчасовий артпростір як ситуативне з’єднання не лише різних учасників та їхніх внесків, а й часів — різноманітних минулих, теперішніх і майбутніх, спогадів і очікувань, і пропонуємо айтеми, які відображають це бачення», — каже команда O(FourFour).

Речі колаборації можна придбати лише офлайн в місці проведенні виставки — наприклад, в Києві вона буде до 14 травня. Весь прибуток з продажу речей у гіфтшопi проєкту, як і весь його прибуток загалом, йде до фонду МОТ, мета якого — відновлення українських культурних інституцій, що постраждали внаслідок повномасштабного російського військового вторгнення.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали