Бренд Katimo запустив нову лінійку — Katimo Jeans

До неї увійшли джинси, шорти, спідниці і не тільки

Український бренд Katimo запустив нову лінійку — Katimo Jeans. Надихаючись класичними силуетами епохи ранніх 90-х з їхньою мінімалістичністю, стриманістю та зрозумілістю крою, засновниця Кatimo Катя Тимошенко презентує перший дроп нової лінійки в естетиці краси щодення — головного вектору бренду.

Денім — матеріал утилітарний, основа гардероба, а тому одяг з нього повинен бути зручним та зносостійким. Для цієї лінійки команда бренду використала щільний денім з натуральної бавовни без синтетичних домішок у класичному блакитному відтінку stone bleach. Джинсова тканина проходить процес варки для досягнення вінтажного ефекту, який з часом стає більш вираженим. Ідеальний чистий аркуш для створення модних образів.

В перший дроп нової лінійки увійшли дев’ять позицій — класичні широкі джинси, мінішорти із низькою посадкою, спідниці — міді із високим розрізом та асиметрична міні, а також знакові для Katimo моделі. Так, в капсулі присутній класичний жакет з лацканами, а об`єм укороченої сорочки регулюється кулісками, які з`являються в колекціях бренду з минулого року. Продовжуючи працювати зі складним кроєм, для цієї лінійки команда Katimo виготовила сукню-бюстьє, арткорсет, а також бра у формі перевернутої вісімки — модель, що гарно зарекомендувала себе в основній весняній колекції бренду.

Всі ці моделі, за задумом Каті Тимошенко, є частиною своєрідного конструктора, який дозволяє скласти велику кількість комбінацій для повсякденних образів. Кожний елемент капсули можна міксувати один з одним як оммаж на канадський смокінг, поєднувати з мінімалістичною базою в дусі ранніх 90-х чи інтегрувати в образи з різними текстурами та складними елементами.

Придбати Katimo Jeans можна на сайті katimoclothes.com та у магазині бренду на вул. Рейтарська, 19а.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали