Katimo представив нову весняну колекцію 2023

Відродження. Весна. Та нова сторінка в історії бренду.

Новий сезон український бренд Katimo присвячує стихії води. Елемент, який уособлює чистоту, свіжість і плинність, а також потужну силу. При цьому вода має заспокійливий ефект, вона знімає втому, заспокоює, відновлює. І героїня нової колекції Katimo уособлює в собі цю енергію — вона вільна бути різною: бурхливою та непередбачуваною чи спокійною, заколисуючою, вона прокладає собі шлях крізь перепони та обирає власну долю. 

Katimo

На противагу минулим колекціям бренда, які складались із брючних комплектів та об’ємних силуетів, цієї весни Katimo свідомо робить ставку на очевидне підкреслення жіночності та чутливості, й представляє велику кількість різноманітних суконь і спідниць.

Katimo

Легкі, струмуючі, із напівпрозорими деталями з мережива та сітки — вони асоціюються з чистотою води, а особливості крою — вертикальні зборочки, які нагадують хвилі, й ліфи у вигляді перевернутої вісімки — символізують її динаміку та нескінченний рух. 

Katimo

При цьому, дизайнерка бренду Катя Тимошенко продовжує працювати із знаковими для бренду речами і техніками. Так, у новій колекції знову зустрічається фактурний арт-корсет, об’ємні жакети, денім, а також нагадуючий сітку в’язаний светр. Сітка присутня і на аксесуарах — мюлях з прозорими підборами-чарочками, і сумках.

Katimo

Кольорова палітра також нагадує про водний елемент — м`які, пастельні відтінки, серед яких колір морської піни, блакитний, а також рожевий перламутр, який уособлює ще один символ нової колекції — перлину. Для того, щоб добути цей рідкісний і благородний камінь, слід докласти багато зусиль — підняти його з морського дна й обережно дістати з мушлі. Перлина — це символ зародження нового життя, отриманої завдяки досвіду мудрості, й прихованої істини. Цей мінерал став основою нової капсули Katimo Jewellery — фігурних кольє, намист з мотузок, браслетів та моно-сережек.

Katimo

Katimo

Katimo

Katimo


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали