Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп

Неможливо не закохатися

Зараз, коли життя щодня випробовує нашу стійкість і силу, особливо важливо мати те, що принесе радість та потішить внутрішню дитину. Попри обставини, бренд KARPOVA не стоїть на місці та створює нові моделі, чим мотивує і нас ніколи не зупинятися.

KARPOVA

Колекція NOT A CLOUDLESS LIFE — це про наше сьогодення. З якими б складнощами ми не стикалися, важливо завжди мати свій маяк. Ним можуть бути як власні мрії, близькі люди, так і одяг. Натуральні тканини дарують тепло, деталі підіймають настрій, а сучасні моделі допомагають завжди бути стильними та підкреслювати свою індивідуальність.

Дроп складається з п’яти речей, які здатні зробити зиму найзатишнішим періодом у вашому особистому календарі. Дизайнерка бренду Ірина Карпова віддає перевагу натуральним та вінтажним тканинам, підкреслюючи зв’язок з історією. Вона зізнається, що інколи саме тканина стає джерелом натхнення для нової моделі. 

KARPOVA

«Я можу ходити складами, побачити тканину та уявити, який образ та дизайн можна з нею створити. Так виникає справжня любов з першого погляду», — розповідає Ірина.

У дропі такий perfect match стався з теплою мериносовою вовною, витонченою віскозою, розкішною італійською вовною та іншими матеріалами, які мають чудовий вигляд та не дадуть вам змерзнути цієї зими.

Ірина відтворила в одязі красу наших традицій і людей. Наприклад, «Кожух» схожий на історичний український одяг, але в сучасній інтерпретації. До речі, це ручна робота. Майстриня виготовляє один такий жакет за 39 годин.

KARPOVA

А на створення пальта «Зося» з віскози надихнула стильна бабуся з Києва. Воно виглядає мінімалістично, але дуже вишукано та елегантно. 

KARPOVA

Чорне вовняне пальто нагадує про 90-ті роки. Стримано, але зі смаком. Світлі ґудзики на ньому розставляють необхідні акценти.

KARPOVA

Утеплене пальто з фігурними деталями наче натякає, що треба не боятися виходити за рамки, а тренч ніби створений для того, щоб нагадати, хто тут королева.

KARPOVA

Дроп KARPOVA транслює комфорт та одночасно шик. Впустіть їх у своє життя.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали