Бренд BEVZA представив нову колекцію сезону FW'23 у Парижі

Колекція з потужним змістом

У нинішньому стані нашого світу, який стикається з гнітом, тиском і тривогою, нам потрібна свобода, легкість та здатність літати. Нам потрібні крила, щоб злетіти над хаосом і спокійно йти до свободи. Для нас це означає безпеку — безпеку життя, самовираження та свободи вибору. Спокійна елегантність і непомітна хоробрість можуть бути такими ж потужними, як і відкриті заяви чи дії. Саме про це — новая колекція Bevza FW`23, яку український бренд представив у Парижі.

FW 23 складається з чорно-білих сутностей основної візуальної ДНК бренду та відображає особисте ДНК кожного одночасно. Білий колір завжди був у центрі історії Bevza, він дарує свіжі відчуття нового дня та нового початку. Життя принесе виклики та зміни, але ми повинні почуватися вільними, щоб зробити вибір.

У колекції представлені білі мінімалістичні сукні зі знімними «крилами» та вироби ручної роботи з «пір’ям», виготовлені з шовку за технікою безвідходного виробництва. Нові аксесуари, такі як клатчі у формі яйця та символічні мінімалістичні прикраси — брошки, сережки та підвіски, нагадують про найважливіше — створення та цінність життя.

«В Україні ми платимо найважчу ціну в нашій боротьбі за життя. Ми хочемо, щоб кожен думав про те, наскільки важливо позбутися темряви та плекати мир», — коментує нову колекцію Світлана Бевза.

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали