«Батьківщина-Мати»: омаж силі української жінки в ювелірній колаборації дизайнерки Валерії Ястреб та співачки Даші Суворової

Бренд Jjsquee презентує ексклюзивну прикрасу у вигляді найвідомішого київського монумента 

Ідея створити виріб, у якому буде відтворено один з незмінних символів української незламності, сформувалася на фоні дружби дизайнерки та співачки. Будинок Даші Суворової, де Валерія Ястреб, засновниця бренду Jjsquee, була частою гостею, виходив вікнами на «Батьківщину-Мати». Спостереження за монументом надихнули на створення альтернативного візуального прояву — срібного підвісу, інкрустованого вінком із червоних маків.

«Я часто спостерігала за монументом, очікуючи Дашу на ґанку будинку, доки одного разу не повернулася з ідеєю створити виріб — мініатюру скульптури, запропонувавши Даші стати обличчям кампейну», — розповідає Валерія. 

Співачка у свою чергу присвятила колекцію своїй прабабусі. У ній, у її обличчі, вона бачить історію нашої країни. Це багатостраждальна жінка, яка завжди виходить переможницею. Наратив кохання і журби використовується у кількох візуальних рішеннях. Перше — червоні маки, з яких створено вінок. Мак як для бренду, так і для співачки — квітка війни, асоціація із журбою та смертю. Але водночас квітка — про плин життя, любов до нього, розквіт усього живого. Другий прояв був реалізований під час зйомок кампейну — на світлинах виконавиця символічно позує на червоно-чорному тлі.

Підвіс і ланцюжок представлені у сріблі 925-ї проби, 5 см у діаметрі. Елемент у вигляді маків змінюватиметься з наступними релізами — дизайнер планує впроваджувати інші метали та інкрустацію діамантами. Сам виріб багатофункціональний, може використовуватися як підвіс, а може як сережки і навіть брошка.

«Характер — це є доля. Дух, енергію не сховаєш. Українська жінка сьогодні приклад усьому світу. Приклад незламності, честі. Моя прабабуся була про дух, так само як її країна», — ділиться Даша Суворова. 

Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали