Андре Тан преставляє нову колекцію, присвячену Карпатам та перемозі

Колекція отримала назву «Подих» та присвячена природі українських Карпат.

Основу колекції складають 12 луків: плаття, оверсайз-піджаки та брюки, які продовжують концепцію «стильної та вишуканої універсальності», що притаманна бренду Andre TAN. 

Нова колекція підкреслює важливе почуття — вдячність. Бути вдячним: ЗСУ за можливість прокидатись зранку та наближати той самий «перший день після перемоги»; природі та всесвіту — за надихаючі ландшафти Карпат, просто за можливість перебувати в моменті, бути, творити і мріяти. І, звісно, любити себе. 

Унікальна флора та фауна Карпат надихнула Андре Тана на використання тільки натуральних тканин з льону, бавовни та шовку. На речах, представлених в колекції, присутня «ялинкова» підкладка та оригінальна вишивка, яка може оживати та продовжувати існування в цифровому вигляді: до замовлень додаються листівки з персональним вітанням від Андре Тана та спеціальним QR-кодом, за яким можна знайти маску для Instagram. 

Обличчям нової колекції стала модель та інфлюенсерка Анна Андрес, переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт». Анна народилась у Львові, а Карпати займають особливе місце в її житті, тому вона моментально погодилась прийняти участь в проєкті «Подих». 

Серед цікавих деталей — перші покупці разом із своїм замовленням отримають колекційні браслети, на яких зображені ластівки. Андре Тан називає їх «ластівками перемоги», адже ці птахи є знаковим елементом народного фольклору та споконвіків символізують весну та відродження — те, чого прагне і заради чого працює абсолютно кожен українець сьогодні, в тилу і на фронті. 

 «Колекція «Подих» — це моє чергове зізнання в коханні Україні. Я продовжую тут працювати та щодня бачу те, що мене розчулює та надихає одночасно: як українці допомагають один одному, тримаються разом, незважаючи ні на що. До колекції ми додали обмежену партію «ластівок»: нехай ці амулети оберігають тебе, дають наснаги на кожен день і нагадують про те, як важливо перебувати в моменті, в резонансі з тим, що навколо тебе. Пам’ятай: за нами перемога, поруч з нами — неймовірна природа та нова квітуча культура, всередині нас — глибинний етнокод наших предків. Ластівки — символ вільної України, а Україна — це ти! Зроби подих, мила, живи, мрій та надихай!"? - саме так презентує свою колекцію дизайнер Андре Тан.

Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали