Які куртки носять на початку осені француженки: 3 моделі, які є у шафі кожної парижанки

Скоріше за все, вони вже є у вашому гардеробі

Француженки заспокоюють розхитані нерви всіх, кому важко встигати за мікротрендами TikTok, які застарівають зі швидкістю світла, і новими подіумними трендами, що з`являються кожні кілька місяців. Дівчата з міста на Сені цінують сталість. Вони залишаються вірними своїм улюбленим предметам одягу роками. Які ж куртки носять француженки на початку осені? Ці 3 моделі — безсумнівні фаворити одних з найстильніших дівчат світу. Важливий плюс: скоріше за все, вони вже є у вашому гардеробі.

Шкіряна куртка

Настав час розвіяти кілька міфів. На площі Пігаль не продають найкращі каштани, сніданок у Франції не завжди солодкий, багети — насправді австрійський винахід, а стиль парижанок не завжди гламурний. Переважна більшість модних інфлюєнсерок на чолі з Анн Лоре Мез, Сабіною Сокол, Леєю Сфес і Каміллою Шаррьєр почуваються комфортніше в зухвалих образах зі шкіряними куртками. Вони обирають шкіряні куртки у байкерському стилі, маскулінні моделі з комірцями або шкіряні куртки оверсайз. Але є одна умова: куртки парижанок повинні мати душу. Ретро — це новий шик.

@sabinasocol

Денім

Парижанки як модні консерваторки люблять носити класику, до якої, в контексті верхнього одягу, не може не належати джинсова куртка. Куртки з деніму, які найчастіше з`являються на фотографіях у соціальних мережах француженок, зазвичай досягають нижньої лінії ребер або, щонайбільше, стегон. З доступних на ринку кольорів вони найчастіше обирають кремовий або темно-синій. І ще одне: денім у кліматі модниць з міста на Сені — це денім, стилізований під комплекти. Найчастіше вони поєднують куртки зі штанами із завищеною талією того ж відтінку або спідницями (плісированими міні або спідницями-олівцями в стилі дев`яностих).

@leiasfez

Твід

Спадкоємиці Коко Шанель не могли обійтися без твіду. Революційна дизайнерка заповіла наступному поколінню французьких і не тільки дівчат універсальну маленьку чорну сукню, штучні перли, стьобані сумочки на ланцюжку і, що найважливіше в контексті теми сьогоднішньої статті, функціональні та стильні куртки з твіду, які на початку осені легко можуть замінити куртку. «Найскладніша частина моєї роботи — конструювання вбрання, який дозволить жінці вільно рухатися. Людське тіло перебуває в постійному русі, і я дбаю про те, щоб творіння не змушувало змінювати позу або манеру триматися», — говорила Габріель Шанель. Тож не дивно, що піджаки та блейзери, створені з характерної пряжі букле, регулярно з`являються на вулицях Парижа, подіумах та червоних килимових доріжках навіть через 100 років.

Твідовий жакет найкраще виглядає у вкороченому крої та з підкресленою талією. Жанна Менар як справжня парижанка поєднує такий з лакованими туфлями та блузкою в бретонську смужку. 100% французький стиль.

@jeanne_andreaa

За матеріалами: elle.pl


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Наука, наукині й ШІ в Україні


Як знайти себе в реаліях сучасного світу: розповідає психологиня...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали