5 нових колекцій з деніму від українських брендів

Стильна база

Доки Zara, Bershka і Pull & Bear ще розмірковують над своїм поверненням до України, потреби в їхньому поверненні все менше і менше. Принаймні в питанні речей з деніму, які сьогодні без проблем можна знайти серед українських брендів. Аби ви в цьому змогли переконатися, ми зібрали п’ять найновіших колекцій з джинсами, джинсовими сорочками, спідницями, плащами, сумками і головними уборами з позначкою Made in Ukraine, які точно знайдуть місце у вашому позачасовому гардеробі.

ELLE х AISENBERG

ELLE Україна цього літа представляє свій перший мерч у колаборації з українським брендом AISENBERG, обличчям якого стала Надя Дорофєєва. Під враженням від традиційних зображень з архіву Одеського обласного центру культури було створено сучасний принт — новітнє «Дерево Життя» — і відображено у вишивці, яка прикрашає сумочку пауч з деніму. Обрана вишивка характерна саме для степової зони України, зокрема для узбережжя Чорного моря — батьківщини учасників команди, що працювала над проєктом. Серед основних моделей дропу — величезна сумка-мішок, мініатюрна сумочка пауч, козирок і джинсова куртка. Ці елементи витримані в класичному синьому джинсовому кольорі, на якому вишито нитками лого глянцю. Колекцію можна придбати онлайн на офіційному сайті бренду aisenberg-denim.com.

diadia

У процесі пошуку ідеальних джинсів український бренд родом із Закарпаття diadia створив цілу лінійку виробів з деніму. До колекції увійшли не лише джинси, а й спідниці, тренч, жилетка та сорочки. У новій лінійці втілені тренди з нульових, але в більш сучасному прочитанні. Щоб кожна знайшла свою улюблену пару, довжина спідниць та джинсів різноманітна, як і відтінки, а посадка — від середньої до високої. Кожна річ виготовлялася виключно на території України, це принципова позиція бренду.

the COAT

До денім-дропу the COAT, обличчям якого стала авторка серії дитячих книжок ручної роботи і театральна художниця Дарія Біла, увійшли бра, куртка, спідниця та джинси, що мають вже впізнавані для бренду корсетні структури, а також пальто довжини максі в стилі печворк і джинси зі вставками з сітки (в блакитному та синьому відтінках). Щільний матеріал створює виразний силует, що може відігравати головну роль в образі, або бути безпрограшною основною для модних експериментів.

MATCH Denim

До літнього дропу MATCH Denim увійшли рожеві міні-спідниці з накладними кишенями у поєднанні зі вкороченими сорочками, сукні А-силуету із неочікуваними вирізами та джинси-трансформери зі застібками. Усе це стало кроком на шляху розвитку формули «тієї самої» пари джинсів, яку всі так довго шукають, а коли знайдуть, вже не хочуть розставатись. Для створення дропу бренд використовував лише органічний денім, залишки якого після виробництва перетворяться на upcycle пакування речей MATCH Denim — кофри та пильники, що зшиваються із десятків різних клаптиків джинсової тканини.

minnim

Нова літня колекція minnim, як і попередні вироби бренду, повністю про позачасовість. Це класичні моделі з правильного деніму та актуальних фасонів, що залишатимуться в гардеробі надовго: жіночі mom-шорти, cropped моделі з рваними краями та базові прямі чоловічі шорти. minnim продовжує працювати з щільним денімом 14 унцій та 100% бавовною, завдяки чому шорти триматимуть форму та зберігатимуть колір до 8 сезонів. Бренд створив моделі у класичній ретро-палітрі: світло-блакитному та правильному чорному відтінках.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали