Як виглядає найактуальніше та найзручніше взуття цього сезону

Вибираємо взуття за позначкою на термометрі на всі випадки життя: від -30 до +5 градусів

Взуття — центральна деталь будь-якого образу. Це аксіома, яка не потребує жодних доказів. А оскільки на всіх нас чекає непередбачувана зима, потрібно бути готовими до будь-якої погоди, щоб не було занадто холодно чи, навпаки, спекотно у зимовому взутті. Саме тому радимо звернути увагу на український бренд «Ікос», який створив термометр взуття, щоб полегшити нам життя.

Під час вибору взуття на зиму кожна з нас ставить собі питання: «А чи буде мені в цих чоботах тепло?» або «Чи буде мені в них зручно?». Ми хочемо допомогти вам у цьому непростому завданні й розповімо, на які моделі від українського бренду взуття «Ікос» варто звернути увагу залежно від позначки на термометрі.

Чоботи з квадратним мисом 
Температурний режим — від 0 до -5

Мають стійкі підбори та надзвичайно зручну колодку, тому ідеально підходять для щоденної ходьби. Модель є хорошою базою для повсякденних образів, а квадратний мис додає вишуканості. Виконані з м’якої лицевої шкіри. Висота ботильйонів — 30,5 см. Утеплені шерстяною байкою та мають міцну підошву з мінімальним протектором. Висота підбора — 8,5 см.

Високі челсі на гумовій підошві 
Температурний режим — до -10

Максимально поєднувані з усіма поясними виробами. Челсі утеплені шерстяною байкою, у складі якої 80% шерсті. Висота черевиків — 25 см. Гумова підошва має всередині вставку з матеріалу EVA для додаткового тепла та амортизації. Кожна пара коричневих челсі проходить ручну фінішну обробку чорним воском, таким чином виходить унікальний коричневий колір.

Високі черевики зі шнурівкою 
Температурний режим — до -20

Високі черевики зі шнурівкою в молочному кольорі можуть стати центром вашого образу. Ця модель взуття тримає форму, а висота черевиків та шнурівка дозволяють експериментувати з образами. Масивна гумова підошва забезпечує додатковим теплом та комфортом під час тривалої ходьби. Виконані з м’якої лицевої шкіри. Висота черевика — 28 см, підбора — 6 см, підошви — 2,5 см. Модель утеплена підкладкою з натуральної овчини.

«Мері Джейн» із квадратним мисом
Для тих, хто взимку в теплих країнах

Додають легкості та фемінності будь-якому образу. Верх та підкладка «Мері Джейн» — натуральна шкіра. Пластичний та в міру м’який задник дозволяє носити їх навіть на босу ногу без натирань та з відкритими ремінцями. Підошва з туніту з мінімальним підбором — 3 мм.

Тактичне взуття для жінок-військових з мембранною технологією 
Температурний режим — до -30

Бренд також активно працює на перемогу. З початку повномасштабної війни в «Ікос» було створено більше 10 тисяч пар військового взуття, в тому числі для жінок-військових. Остання розробка — взуття, виготовлене з використанням мембранної технології. Взуття повністю водонепроникне, утеплене та міцне. Ідемо до перемоги! 

Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали